1. 1.
  yeni kurulacak eve istenen tv tavsiyesidir. lg için en iyisi diyorlar ama bilemedim hangi model iyidir ya da bir televizyonu hangi özellikler çok iyi kılar. aklımda samsung lg sony gibi markalar var. 108 ekran civarı bakıyorum film izlerken falan da uygun olsun istiyorum o sinema havasını versin. şu geniş açılı olanları merak ediyorum en çok. fiyat olarak da 5 bin falana kadar değil belirteyim. fikirleriniz için teşekkürler şimdiden.
  1 ... karpuzreceli
 2. 2.
  Lg 42 inç la serisi aldım evlendiğim gün. 6 sene bitti 7 sene oldu. Hala çatır çatır çalışıyor. Sihirli kumandası çok şık ve işlevsel. Kızım bebekken çok hırpaladı. Kumanda biraz cortlamaya başladı yeni yeni.

  Televizyon taş. Güncel serileri bilmiyorum ama lg tavsiye ederim.
  1 ... serdarsl06
 3. 3.
  lg çok öneriyor herkes sanırım seçenek teke düşüyor bende de.
  1 ... karpuzreceli
 4. 4.
  akıllı olsun yeter.
  ... lipsos
 5. 5.
  sony.

  elektronik biraz şans işi tabi de, japonlarda işi pek şansa bırakmaz.

  https://www.mediamarkt.co...EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

  bunu buraya koydum çocuk adam.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 6. 6.
  kesinlikle samsung markasıdır. özellikler, ve akıllı cihazlar üzerinden çok daha kapsamlı kullanım sağlıyor.
  ... lopozont
 7. 7.
  Öyle televizyonlar vardır ki geniş ekranları vardır renkleri canlıdır onu izleyende onun için türlü nimetler vardır. Arzu edilindiğinde internete girer, youtube açılır, arzu edinilirse fullfilmitamizlesene.com açılır türlü türlü vizyon filmleri önümüze serilir.
  Burada siz izleyiciler için öyle bir mucize vArdır ki, size bildirilen gözlüklerinizi takar ve bildirilmiş yayınları açarsanız farklı bir boyuta (3d) geçiş yaparsınız. Bu boyut bildiğiniz boyutlara benzememekle birlikte faziletleri saymakla bitmez. Şüphesiz ki onda izleyiciler için çok büyük bir eğlence vardır.
  ... hungry for apples
 8. 8.
  evet samsung kullanıyorum, memnunum fakat bu samsung en iyi olduğundan değil, fiyat performans oranı, servis yaygınlığı, model çeşitliliği gibi kriterler sebebi iledir. Yoksa gerek pioneer, gerek sony olsun samsungtan çok daha iyi tv ler üretmektedir.
  ... stevejones
 9. 9.
  Sony....
  ... h a y t a