bugün

entry'ler (26)

kripto para

Blockchain teknolojisini temel alan,bir nevi karmaşık algoritmalardan oluşan yazılım. Bitcoin haricindeki bir çoğunun arkasında kişi,şirket yada vakıflar vardır.Şu an yaklaşık 6000 küsür kripto para çeşidi olup %90 ondan fazlası çöptür.
Ücretsiz olarak telefondan yada bilgisayardan ufak ufak bugünden biriktirmeye başlamak isterseniz,yöntemlerini basitçe anlattığım videolarıma göz atmanız yararınıza olacaktır.
(bkz: https://www.youtube.com/c...videos?view_as=subscriber)

intihar eden ünlüler

Kurt Cobain.

nano coin

Nisan 2020 itibariyle marketcap sıralamasında 59.sırada yer alan, 3.80 TL ile değer bulan hız odaklı bir altcoindir.Yatırımsız,ücretsiz bir şekilde ufaktanda olsa bugünden biriktirmek isterseniz buyrun..

https://www.youtube.com/watch?v=k2BzMlvO0Bk&t=2s

whatsapp ın devlet denetimine tabii tutulması

Çoktan telegrama geçtiğim için beni kaygılandırmayan denetimdir.

karantinada hangi evde kalırdın

Şampiyonlar ligi kuraları gibi, en ağır toplar ile en gereksizlerin birlikte olmasına özellikle dikkat edilmiş.Herhalde 3.evi seçerdim çünkü sanattan,spordan,siyasetten bahsedilecek insanlar güzel olur. Mia ablada yoklukta iş görür, 5 .evde komşu olursa balkondan balkona çok kral olur.

sony

benim için elektronikte kalitenin tanımı olan japon markasıdır.

yves rocher

yıllarca free shopta çalışıp çeşitli markaların inciğine boncuğuna kurcaladığım için, kendisi baya iyi bilinsede aslında 3.sınıf olan bir kozmetik markasıdır.

koineks com

btctürk , paribu ve koinimde işlemler yapıp sorun yaşamadığımdan kendisi ile tanışmadığım borsadır.

en iyi televizyon

evet samsung kullanıyorum, memnunum fakat bu samsung en iyi olduğundan değil, fiyat performans oranı, servis yaygınlığı, model çeşitliliği gibi kriterler sebebi iledir. Yoksa gerek pioneer, gerek sony olsun samsungtan çok daha iyi tv ler üretmektedir.

gecenin şarkısı

şu an bende tıngırdayan.. Duman_Manası Yok..

http://www.youtube.com/watch?v=Xbmnawre7xk

15bin tl maaş almayan erkek yazarlar bana yazmasın

maaşım değil ama gelirim 15.000 den fazla, binebiliyorm.. pardon yazabiliyormuyuz?

15bin tl maaş almayan erkek yazarlar bana yazmasın

maaşım değil ama gelirim 15.000 den fazla, binebiliyorm.. pardon yazabiliyormuyuz?

hayvanlar bazı kadınlar için seks oyuncağıdır

Doggy style olayını yanlış anlamış bir at ağızlı beyanıdır, geçiniz.

internetten para kazanma

Yatırımsız,ücretsiz telefon yada bilgisayardan kripto para kazanmaktır. Facebook, instagram gibi mecralarda tıklama yapana kadar, bu alanda biraz çaba harcayım yaklaşık 20 ay içerisinde şu an ki kurlar ( çok fazla değişken kurlar ) ile 6000 TL civarında bir gelirim oldu. Kripto paralara ilgi duyan, ya da ileride çok daha değerleneceği görüşüne katılıp, damlaya damlaya inancındaki arkadaşlara, yöntemlere göz atması için öneririm.

https://www.youtube.com/c...XXtR0w?view_as=subscriber

binance

Dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Alım, satım hacimleri gayet iyi olup, bizim yerli borsalara nazaran kesilen işlem komisyonları çok daha insaflıdır. Türkçe dil desteği olan binance üzerinde üyeliğinizi açarak ufak miktarlarda kripto para alımı yapıp sonrada iyi ki diyebilirsiniz . 2017 Yaz aylarında 0.10 dolar ile BNB kodlu kendi kripto parasını çıkartmış ve şu an 1 BNB = 15 dolar değere ulaşmıştır.

netflix e para veren tip

Selcuksports android uygulaması sağ olsun , hem blue tv hemde netflix dizileri var.

bilim kurulunda diyanet temsilcisi de olsun

Tabi , birde Kartal imam hatipten olsun bari , ihalemi dağıtılıyor bilim kurulunda.

türk kızlarının dünya için gereksiz olması

Türk kızlarının değil tamamını,%1 ini bile tanımadan fikir sunmak, genellemek ne kadar doğru tartışılır. Evet bir çok olumsuz yönleri var, hiçbir ülke kızları 4/4 değil zaten, fiziki güzellik ise konu tamam ortalama Türk kızı, Ortalama Ukrayna yada iskandinav kızları kadar güzel olmayabilir. Yine de Türk kızları bence dünyada ilk 20 ye girecek artılara sahip kızlardır.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Greenday _ All the time ( Albüm. Nımrod )

yazarların şu an okumakta oldukları kitap

Soner Yalçın _ Binbaşı Ersever itirafları , yıllar önce okumuştum şu günlerde tekrar açıp okuyorum.