bugün

gençlik buhranlarıdır bunlar geçer. Daha yirmili yaşlarda kuşak çatışmasına girip, yavrucaklara kaka şeyler yazmak istemem, kendime tilt olurum sonra ne gerk var.
bu ırkla ilgili bi anımı şöyle aktarayım. bir gün bendeniz yolda giderken 5-6 kişiden oluşan kızların oluşturduğu bi grup karşıdan gelmekteydiler. kızlardan biri aniden durdu ve cebinden telefonu çıkarıp telefona yan bakarak poz verdi ve fotoğrafını çekti. arkadaşları yola devam etti. hiç biri bi tepki göstermedi. daha sonra kız koşarak arkadaşlarının arasına karıştı tekrar. bu olay sadece 5 sn sürdü. bu da bu arkadaşların nasıl bir yaşantıya sahip olduğunun en basit örneği. ben mi? benim kanım dondu tabi koştum bakkaldan bi su aldım yüzümü yıkadım filan. dedim tiyatro sizin neyinize siz zaten olmuşsunuz tiyatro.*
son olarak:
(bkz: emo ları rahat bırakmayın)
görüldükleri yerde imha edilmesi gerekir. zira bu türler çok tehlikelidir. gothic'liğe özenirler, hatta orjinleri sanırım gothic'liktir.

(bkz: tiki) (bkz: tikky) (bkz: emo vs tikky) (bkz: emo vs gothic)
uzaylı sanılabilecek kişidir:
http://www.facebook.com/p...d=163472103847&ref=nf
bir çeşit yeni yetmelerin, sabi sübyanların akım ettiği özentilik akımı.

duygusal ergen diye bilinip leş gibi kokarlar, giyinmeyi bilmezler.

emoların erkek cinsi olanlarının genelinin de ibne olduğu söylenir.
haklarında biraz bilgi:

http://www.facebook.com/v...04282276262556&ref=nf
enteresan saç modelleri ve değişik dil anlayışlarıyla sürekli tek gözlü yüzde hayat mücadelesi veren zavallı ergenceyizlerdir.
açılımı emotional olan özenti gençlerin gözdesi olan yaşam felesefesi ve müzik türü genelde türkiyede emoluk saçtan ibaret en gözde emo gruplarından biri ise mcr'dir. (bkz: my chemical romance)
insan artığı.
insan görünümlü tek hücreli parazitlerden başka "emre" isminin kısaltılmışı olarak da kullanılır.
ergenseniz ve hiçbir şekilde dikkat çekemiyorsanız, bir takım sorunlarınız varsa kendinizle ilgili, 'olduğunuzdan farklı' görünmek istersiniz. elinize yüzünüze bulaşmıştır tabii ama farkındalık kaçıp gitmiştir beyninizden. bu insancıklara denir emo. EMOtional'dan gelir. güya duygusallar yani.
bildiğim en iyi emo şarkısı "mastürbasyon yaparken ağlayanlar"dır.
insan ve hayvanlığın birleşmesinden doğan, tarifi edilemeyen yaratıklar için kullandığımız kelime.
yaşımızı başımızı aldık üstad. emo memo bilmiyoruz haliyle. geçenlerde yiğenimle onun o meşhur performans ödevlerini yapıyoruz(-ruz mu dedim pardon yapıyorum) birden benim küççük beyinlim "bizim sınıfta büyüyünce emo olacak bi arkadaşım var" dedi. üç-beş saniye karşımdaki soruya bakakalmışım üstad. varoluş nedenimi sorguladım dersen yalan olmaz. kıssadan hisse "sen ona uyma bildiğimiz mesleklerden ol" dedim geçtim.

dünya başlarına yıkılmış gibi siyahlara bürünen tasasız kafilelere buradan bilmukabele sesleniyorum; çoluğu çocuğuda etkilediniz ya ağzınızı burnunuzu kırıcam. demedi demeyin.
recep ivedik 3'te kullanılmış kavram.
saç ve konuşma tarzları normal insanlardan farklı olan, kendilerini çok farklı sanan insan topluluğu.
lüzumsuz insan topluluğu. ne kadar antipatik olduklarını bilseler acaba hala aynı şekil davranırlarmı.
kızılay'ın ortasında son derece cool takılıp, otobüs parası bulmak için dilenen asalaklardır.
önünü görmek için duyu sisteminden gözlerinden farklı organelleri gelişmiş canlı türüdür.
dostları olmadığından dışlanıp yalnız kaldıklarından fotoğrafları aynanın karşısında kendi kendine çeken insancıklardır.
insan olmak istemeyen canlı türleri.
biyolojide canlıları bitkiler hayvanlar mantarlar ve emolar diye ayırması olası olur.
duygusal ve bir o kadar da soytarı olan ergenler.
ne olduklarını kendileri bile bilmeyen tiplerdir. nerden geliyoruz, nereye gidiyoruz desen kilitlenirler. takılıyorlar işte.
(bkz: karın ağrısı)
bir tür yaratık.