bugün

Bir kadın kocasından dolayı, şunu, bunu, onları makamına çağırıp fetva verecek, sonra o kadın eleştirilince kocasından dolayı eleştiriliyor olacak.
Yoksa ilkokul mezunu, bu hayata kattığı en büyük değer çirkin tesettür modası katmak olan bir kadını kim dinlesin, kim televizyonlarda göstersin.
not: yazar burada tesettür çirkin demiyor,kadının giydiği kıyafetler çirkin diyor. Üşenmeyen biri olursa görsel paylaşabilir.
giyim tarzı "mahalle bacısı" ayarında görgüsüz kadın.
Först leydimiz.
topuzunu baya abartan first lady. islam' a yakışmayan hareketler bunlar. not= akpartiliyim.
tüple çalışan kadın.
Nemrut.
cumhurbaşkanı evdeşi.

giyimi, evliliği, eğitimi falan konuşulmuş da, ben bambaşka bir şeyden bahsedeceğim. emine hanımın bir röportajını okudum. hayat hikayesini anlatmış. aynı şekilde recep tayyip erdoğan da 10 ekim 1996 tarihinde kendisine aşk ile ilgili sorulan bir soruya yanıt vermiş. ikisini bir araya getirince ortaya şu çıkıyor:

emine erdoğan: tayyip bey ile arkadaş aracılığıyla tanıştık ve birbirimize aşık olduk.
recep tayyip erdoğan: eşimle arkadaş vasıtasıyla tanıştım ve maalesef hiç aşık olamadım.

okurken içim cız etti. emine hanımın hissettiklerini düşündüm ve kendimi onun yerine koydum. aşık olup evlendiğim adam böyle dese çok üzülürdüm, paramparça olurdum herhalde. çok acı bir durum. fakat 3 eylül 2013 tarihli röportajında recep tayyip erdoğan: "eşimle birbirimize bir aşık olduk, pir aşık olduk. Tasarımcılık yönü ve duruşu dikkatimi çekti şu anda elektiriklenme diye ifade edilen benim aşık olma durumum meydana geldi." demiş. sevindim. umarım tayyip erdoğan o ilk sözü küçük bir tartışmanın ertesinde sarfetmiştir.

ne olursa olsun her kadın çocuklarının babası tarafından sevilmeyi hak eder. bu duruma kadın gözüyle bakıyorum. ayrıca merkel'e attığı o öfkeli bakışta da son derece haklıydı. kıskanması doğal. belli ki eşini çok seviyor. mutluluğu daim olsun.

not: sakin olun, türkçüyüm. akpli değilim.

görsel
(bkz: sabunluk)
Ben koskoca cumhurbaşkanı eşiyim, first lady im ben deyip dükkân kapatıp alışverişini yapması gerektiğini düşünebilmektedir.
görsel
sakarya üniversitesine gelmiş bugün. uyanınca haberim oldu. yalnız tt olması şaşırttı derken geliş şeklini gördükten sonra anladım durumu.
http://www.sozcu.com.tr/2...likopterle-geldi-1006459/

olum manyaklaştık lan iyice.
gelmiş geçmiş en kötü giyinen fırst lady. ayrıca belçika' da mağaza kapattırması da unutmadığımız iğrençliklerinden.

bari mağaza kapatıyorsun düzgün giyin. yok illa döşemeciden alınmış kıyafetlerle göz zevkimizi bozcak.

sonsuza kadar bizimla değıl.
sakarya üniversitesindeki söyleşiye helikopterle gelen görgüsüz, rüküş first lady.
Ağzına vurmuşlar gibi sürekli acı çeken bir suratla yaşayan insan. Halıflekse sarılmış gibi giyinmesi ayrı problem. Kendisini ne seviyoruz ne takip ediyoruz.
sakarya üniversitesi'ndeki söyleşiye helikopterle gelmesi olay yaratmış görgüsüz first lady.

dolmuşla mı gelecekti siz fakirler gibi dedirtmiştir. var ki biniyor.
Ülkemizin cumhurannesidir.
Fildişi sahilinde verilen bir yemekte goruntulenmis. Elbise kumaşı yine çok özel seçilmiş.

görsel
zevkin parayla satın alınamayacağının ispatı. bizimla deyılsın.
Belçika gezisi esnasında mağaza kapattıran görgüsüz teyze.
Hani insanın içi nasılsa suretide öyle olur derler ya, bu kadında da cidden öyle. Tövbe estafurullah bi değişik gıcık bi tip.
sucukçu muhasebecisinin çark eden ilkokul mezunu karısıdır.

bakın, "90 yıllık enkaz" lafını nasıl tevil etmiş:

http://odatv.com/cark-etti-0803161200.html

iktidarda oldukları halde dediği lafın arkasında bile duramayanların sistemi değiştireceğini sanan saflara kapak olsun...
Yeni damat geliyor ayoooll!
First Lady

--spoiler--
Ahahahhahaha ahahha hiç güleceğim yoktu.
--spoiler--
son enkaz kaldırıcı.
Türkiye'de osmanlı padişahlarından 10 tanesinin ismini bile sayamayıp da osmanlıcılık oynayıp cumhuriyete karşı çıkanların baş temsilcisidir.
güncel Önemli Başlıklar