bugün

entry'ler (107)

bakire olmayan kız alınır mı zar önemli

Beyni olmayan,kadını zardan öteye göremeyen, cahil, basit insanların söylemi,ciddiye alıp entry bile girmesek olurdu.

eski sevgili ile arkadaş kalmak

Bir aydan beri yaptığım, yapmaya çalıştığım eylem. "Bugün bana seni ölmekte olan kanserli bir arkadaşıma benzetiyorum, sanki her an gidecekmiş gibi dedi." Sanırım bugün gidiyorum.

doğum günü

Tek bir insan mı kutlamaz, alakam olmayan facebook arkadaşlarım bile kutlamadı galiba çok yalnızım.

en güzel jenerik müziğe sahip diziler

Friends.

paranın her şey olduğu gerçeği

Her şeyin başı tabi ki de sağlıktır. Tedavi edilecek bir hastalığın varsa da para yoksa sağlık da yok.

suriyelilere tokiden bedava ev

sen ilk kendi vatandaşını düşün, ütopyalarda yaşamayı bırak.

en çok apaçi barındıran şehir

bir numarayla düzce önde gelir.

gelecekteki sevgiliye not

daha şimdiden aramızda olabilecek sorunları düşünüyorum. bünye alışık, napayım?

ilişkilerden öğrenilenler

iş hakarete vardıysa direkt ayril, aman üç yıl oldu, uzun ilişki diye düşünme.

sözlük yazarlarının itirafları

Diyet yapiyorum diye annemi de diyete zorlamışken gizli gizli yemek yiyorum.

vintage ile retro arasındaki farklar

zenginler vintage giyerken fakirler retro takılır.

bir sevgiliyi kaybetmenin en garantili yolu

Bilerek, kasıtlı can yakmaktır.

cem adrian

yarın konserine gideceğim ama kendisini lisede dinliyordum bayağı hayranıydım. o zaman albüm almak vardı bende hepsini alıyordum, forumlarında yazıyordum ordan kendime arkadaş edindim. ama sonra kendiliğinden dinlememeye başladım. son albümleri hakkında hiçbir fikrim yok. yani en son 2010'daki albümünü biliyorum. neyse işte yarın gidiyorum kuzeni götürüyorum aslında.

1 60 boyuyla sokakta dolaşan kız

bu oytunkaran denilen yazarın başına çok kötü bir şey gelecek bak troll mroll anlamam.

recep tayyip erdoğan

Döl israfı.

sözlük kızlarının beğendiği erkek tipi

beyaz tenli olsa daha iyi olur. bir de beyaz tişört giymeyi sevsin.

emine erdoğan

Nemrut.

recep tayyip erdoğan

Allah bir gün sana da karakteri bozuk şehit babası olmayı nasip etsin inşallah. Emine Erdoğan'ın da dediği gibi meyvesi tatlı deriz. Geber artık be adam mezarını taşlasınlar orda bile rahat edeme

sözlük yazarlarının itirafları

Dandik bir okulun ülkenin nerdeyse yarısının mezun olduğu bölümünden mezun oldum. Kendim çalışmadım önemsemedim güzel bir yer kazanamadım. Ama ailem de beni yönlendirmedi. Suçu hep onlara attım. Suçu başkasına atarak yaramı hafiflettim belki de. Korkuyorum ilerde ömür boyu 1100 gibi çok küçük rakamlarla çalışmaktan ve doğduğum yer olan istanbul'da oturamamaktan. Korkuyorum gene başarısız olmaktan.

kısa saç

Kısa saç asalettir.