bugün

hala bakirim diyerek ölüm saçan bir ingiliz genç. çok trajik bir durumdur 6 kişinin ölümüne ve 7 kişinin yaralanmasına sebep olmuştur.

http://webtv.hurriyet.com...ladiktan-sonra-olum-sacti
(bkz: evet çıldırdım)
altında bmw var 100 dolarında mı yoktu diye soruyor insan.
abd gibi bir yerde bakir kalarak, tarihe geçmiş çocuk. birde babası hollywood un ortasında, kendisinin bmw si varken.
Ortalığın amına koymuş şahıstır. Adamın psikolojisi nasıl dağılmıştır kim bilir? Ulan madem o kadar zenginsin, altında spor araba neden para karşılığında birisiyle yatmadın.
sözlük abazanını mumla aratan skik.
narsist kişilik bozukluğu olan, kendi ile birlikte 7 kişiyi katletmiş 22 yaşında bir genç. daha önce youtube'a yüklediği tehdit videosu şikayet edildiği halde ciddiye alınmamış. yazık.
Kendisine "Asperger sendromu" teşhisi konulduğu bilinmekte. sosyal iletişim konusunda asperger sendromu gerçek manada ölüm gibi birşey. kusurlu kişi kendisidir insan ilişkilerinde lâkin bunun farkında değildir. zor rahatsızlıktır vesselam.
psikolojik sorunlar neticesinde contayı yakmış ve yanında 6 kişiye de zararı dokunmuş, kriminel bir vaka.

ama gel gelelim ki birisi elinden tutup bi ablaya götürmemiş mi bu mudur mirim mahalle kültürü, vallaha çok yazık, niye açmadınız ulan bu çocuğu... kendimi vuracam dam istiyorum diye ilan bile verse orası usa, celebrity olur kesin en az 1500 kişi vermek için sıraya girerdi, yazık değilmi...
duygusal boşluk ve yalnızlık sebebiyle katliam yapan, intikam aldığını iddia ederek insan öldüren genç. kesinlikle duygusal yalnızlığının sebebinin fiziksel kaynaklı olmadığını düşünüyorum kendisinde psikolojik sorunlar çok fazla olmalı. o katil potansiyeli onda hep vardı bence ve bu ürkütücüdür. insanlar ürkütücü insanlardan uzak durur. o sorunların sebebinin sadece reddedilme olduğunu sanmıyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.