1. 1.
  usame bin ladinin terör örgütü.

  amerika düşmanıdır, 11 eylul 2001 tarihinde mükemmel bir eylem yapmıştır.
  7 -5 ... haznedaroğlu
 2. 2.
  kaide tutturup el çırpma sanatıdır
  3 -1 ... shennay
 3. 3.
  kendi yaptı kendi buldu diye tabir edilen amerikanın bir zamanlar kullandığı topluluk.her şeyi ve her yeri avuncunda tuttuğunu söyleyen amerikanın ele başını bulamadığı (bkz: usame bin ladin) terör örgütü!!!
  3 ... aquantass
 4. 4.
  zamanında amerika nın; s.s.c.b. ile afganistanda kapışsın diye el bebek gül bebek büyütüp,beslediği daha sonra amerikanın başına bela olan taraflı,tarafsız herkes tarafından her ne kadar terör örgütüde olsa sempati duyulan,,dünya ticaret merkezinin ağzına sçan terör örgütü..
  2 ... tttddd
 5. 5.
  yok böyle birşey...

  şöyle ki amerikanın afganistanı işgal döneminde, taliban olan topluluğun adı bir anda usame bin ladin diye bir adamın önderliğinde el kaide oldu. bu ladin kişisi daha önceki yıllarda neden bu kadar göz önünde değildi? bu el kaide terör örgütü daha önceki yıllarda neden bu kadar hiperaktif değildi? kimse bu soruların cevaplarını aramıyor ya da aramışsa da bulamıyor maalesef.

  amerikanın emperyalist düşüncesini yaymak adına, daha doğru bir ifade ile amerikanın dünyayı kurtaran adam mottosunu dünyaya yutturmak adına girdiği dehlizler içinde, bizleri de karanlık sularda avlama girişiminin bir halkası olarak görüyorum ben el kaideyi. el kaide terör örgütü amerika çıkışlı haberlerin sayesinde tanınan ve bana göre mossad, cıa gibi kurumların düzenlediği saldırıların müsebbibi olarak dünyaya tanıtılan fason bir kurumdur.

  yayınlanan bant kayıtları ise teknolojinin devi olan amerika için birer çocuk oyuncağıdır. kim bilir belki de el kaidenin üs olarak kullandığı oda beyaz sarayın bir kenarıdır ve bir masanın üzerindeki isimlikte de usame bin ladin yazıyordur.

  kim bilir?
  6 -1 ... brhmbl
 6. 6.
  tüm dünyanın peşinde olduğu, kendi görünmeyen ama heryerde eylemleri görünen neredeyse açıklanması ve anlaşılması imkansız örgüt
  1 ... crystal
 7. 7.
  2003'te Kuledibinde gerçekleştirdiği bombalama eyleminde pantolonumun delinmesine vesile olan örgüt....
  3 -1 ... selsuyu
 8. 8.
  sadece dokuz entry içermesine şaşırdığım örgüt..
  amaç mı araç mı tam olarak anlayamadım ama bazen eğlenceli olabiliyorlar..
  öyle ki isveçli malûm karikaturisti öldürene para ödülü koymuş en son..
  ... cupid
 9. 9.
  bu örgütün 11 eylül saldırısını gerçekleştiridiği söylenir. yalan. 11 eylül saldırılarını abd bizzat kendisi gerçekleştirmiştir. hatta o ikiz kulelerin uçak çarpması sonucunda değil, önceden yerleştirilmiş olan bombaların patlatılması sonucunda yıkıldığı konunun uzmanları tarafından çok net söyleniyor. patlamanın olduğu gün hiç bir yahudinin ikiz kulelerdeki işlerine gitmemiş olması da bir tesadüf değil.

  gelelim can alıcı noktaya:
  el-kaide, patlamaları üstlendi. usame bin ladin videoları çıktı. şimdi, bu saldırıyı abd gerçekleştirdiyse -ki öyle- el-kaide neden üstlendi? cevap: el-kaide, abd'nin kurmuş olduğu bir örgüt.

  abd'nin eski merkez bankası başkanı itiraf etti: "ırak'a petrol için girdik". abd ırak'a hangi bahaneyle girdi: 11 eylül.
  2 -1 ... kutt
 10. 10.
  amerika'nın rusya'ya karşı desteklediği örgüttür. sonra ne olduysa amerika'dan silah alan usame birden amerikan düşmanı olmuştur.
  ... tuhh kahretsin