bugün

bulunur bulunmaz k.çına ikiz kule sokulası yaratık.
eskiden sıkı bir chelsea taraftarıymış kendileri.
amerika yapınca özgürlük usame yapınca terör.iki ucu boklu değnekler her türlü bokludur.
1957'de 54 çocuklu bir babanın oğlu olarak doğan Usame bin Ladin'in kökü Güney Yemen'de Hadramut. Babası Muhammed 1930'da geldiği Suudi Arabistan'da hızla yükseldi ve zamanla Ortadoğu'nun en büyük müteahhitlerinden biri oldu. 1968'de kaza sonucu öldüğünde mirası 11 milyar dolardı. Oğulları hep Suud prensleriyle birlikte büyümüş ve okumuştu.

Genç yaşta Müslüman Kardeşler teşkilatının fikirlerinden etkilenen Usame bin Ladin, 1979 Aralık ayında, arkadaşı, Suudi Gizli Servisi Şefi Prens Turki bin Faysal tarafından Pakistan Peşaver'e yollandı. Buradaki kamplarda, başta Arap ülkeleri olmak üzere dünyanın dört bir tarafındaki islamcı gençler birer profesyonel savaşçıya çevriliyordu. Beş ülkenin birlikte üstlendiği bu projenin sorumluluğu Pakistan Gizli Servisi ISI'deydi, yürütücüsüyse Filistin asıllı Abdullah Azzam'dı.

Azzam'a asistanlık yapan Usame bin Ladin, bizzat savaştı, hatta Celalabad yakınlarında yaralandı. 1986'da kendi kamplarını kurdu. Serveti, cömertliği, sade yaşantısı, karizması, savaştaki cesareti nedeniyle efsaneleşti. Kurumsallaşmasının temelini 1988'e doğru gönüllüler hakkında bilgileri içeren bir veritabanı kurarak attı. Bu bilgisayar kayıtlarından hareketle 'El Kayda' adlı bir yapılanma ortaya çıktı. Suud rejimi, cihadı her yere yaymak isteyen bu kişiden korkmaya başladı ve 1989'da pasaportuna el konuldu

Haziran 1990'da Saddam Kuveyt'e girince Usame bin Ladin, Suudi sınırlarının korunması görevinin kendisi ve tabanına verilmesini istedi. Kral Fahd Amerikan askerlerini çağırınca çok öfkelendi; önce Pakistan'a, ardından Afganistan ve nihayet Sudan'a gitti. Artık Pakistan'da istenmeyen ve kendilerine yer arayan binlerce 'cihadcı'yı Sudan ve Yemen'e yerleştirdi, onlara birçok ülkede iş buldu

ABD'ye karşı ilk cepheyi Somali'de açan ve 1994'te Suud vatandaşlığından çıkarılan Usame bin Ladin, uzun bir süredir, iktidarı almalarına epey yardımcı olduğu Taliban'ın himayesinde Afganistan'da yaşıyor. ABD'nin, yakalanması için 5 milyon dolar ödül koyduğu Usame bin Ladin, hiçbir eylemi açıkça üstlenmiş değil, ama hiçbirini kınamış da değil. Zaten Usame bin Ladin'in adı yapılandan çok, yapılacağı iddia edilen eylemlerle anılıyor.

LADiN'iN ÜNLÜ FETVASI:

'SiViL YA DA ASKER AMERiKALILARI VURMAK HER MÜSLÜMAN'A FARZDIR'

23 Şubat 1998'de Londra'da Arapça yayınlanan El Kudüs el Arabi gazetesinde Şeyh Usame bin Muhammed Bin Ladin, Mısır Cihad örgütü lideri Ayman el Zevahiri, Mısır islami Cihad örgütü lideri Ebu Yasir Rifa'i Ahmed Taha, Pakistan Cemiyet-ül Ulema yöneticisi Şeyh Mir Hamza ve Bangladeş Cihad Hareketi lideri Fazlul Rahman'ın, 'Dünya islam Cephesi' adı altında kaleme almış oldukları fetva yayınlandı. 'Haçlılara ve Yahudilere karşı cihad' çağrısı yapan fetvanın önemli bölümleri şöyle:

"Yedi yıldır ABD, islam'ın en mukaddes topraklarının bulunduğu Arap Yarımadası'nı işgal ediyor, zenginliklerini sömürüyor, yöneticileri elinde oynatıyor, halkını tehdit ediyor, komşuları terörize ediyor ve buradaki üslerini komşu Müslüman ülkelere saldırı amacıyla kullanıyor.

Amerikalılar yalnızca ekonomik ve dini nedenlerle Müslümanlara savaş açmış değiller, aynı zamanda küçük Yahudi devletine hizmet ediyor ve Kudüs'ün işgali ile orada Müslümanların katlini de gizlemeye çalışıyorlar.

Amerikalıların işlediği tüm bu suç ve günahlar Allah'a, onun Peygamberine ve Müslümanlara karşı açık bir savaş ilanıdır. Ve islam tarihi boyunca ulema, düşmanın Müslüman ülkeleri yok etmeye çalışması durumunda cihadın kişisel bir farz olduğunda birleşmişlerdir.

Bundan hareketle ve Allah'ın emrine uygun olarak tüm Müslümanlar için geçerli olmak üzere şu fetvayı çıkartmış bulunuyoruz: El Aksa Camii ve Mekke'yi işgalden kurtarmak ve ordularını islam topraklarından söküp atmak için, -ister sivil, ister asker olsunlar-Amerikalıları ve onların müttefiklerini, hangi ülkede mümkünse orada öldürmek, her Müslüman için farzdır.

Biz Allah'ın rızasıyla, Allah'a inanan ve onun tarafından ödüllendirilmek isteyen her Müslümanı, ele geçirdikleri her yerde ve her zaman Amerikalıları öldürmeye ve paralarına el koymaya çağırıyoruz. Aynı zamanda Müslüman alimleri, liderleri, gençleri ve askerleri, ABD şeytanının ordularına ve şeytanın işbirlikçilerine saldırılar düzenlemeye; bunların arkalarındaki güçleri ortaya çıkarmaya ve onlara unutamayacakları bir ders vermeye çağırıyoruz."

USAME BiN LADiN'iN KRONOLOJiSi

Aralık 1992: Yemen'deki ABD'li askerleri hedef alan otel bombalama olayları.

1993: Somali'de Batılı güçlere karşı Aidid'e destek verip Mogadişu'da 18 Amerikalı'nın öldürülmesi.

Şubat 1993: New York'ta Dünya Ticaret Merkezi'nin bombalanması.

Ocak 1995: Filipinler'de Papa'ya suikast girişimi.

1995: Cezayirli Silahlı islami Grubun (GIA) Fransa'ya karşı yürüttüğü savaş.

Haziran 1995: Etiopya'nın başkenti Adis Ababa'da Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek'e yönelik suikast girişimi.

Kasım 1995: Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da beş ABD'li askerin ölümüne yol açan kamyonla bombalama olayı.

Kasım 1995: 17 kişinin öldüğü Pakistan'daki Mısır Büyükelçiliği'nin bombalanması

Haziran 1996: Suudi Arabistan'ın Hobar kentinde 19 Amerikan askerinin ölümüne yol açan patlama.

23 Ağustos 1996: 'Kafirleri kutsal topraklardan kovun' çağrısıyla ABD'ye cihad ilan etti

Şubat 1998: Mısır, Bangladeş ve Pakistanlı birkaç küçük grupla birlikte 'Yahudilere ve Haçlılara' karşı Uluslararası islami Cephe'yi kurdu. Kuruluş bildirgesinde "Her Müslümana, dünyanın her köşesinde, sivil veya asker Amerikalı öldürmek farzdır" dendi.

7 Ağustos 1998: Amerikan askerlerinin Kutsal Topraklar'a girişinin sekizinci yıldönümünde Kenya ve Tanzanya'daki ABD büyükelçilikleri havaya uçuruldu ve toplam 257 kişi öldü, 5 bin 500 kişi yaralandı.

20 Ağustos 1998: ABD misilleme olarak Sudan'da bir fabrikayı ve Afganistan'daki eğitim kamplarını bombaladı. Usame bin Ladin'in yakalanması için 5 milyon dolar ödül kondu.

12 Ekim 2000: Yemen'in Aden limanında USS Cole destroyerine yönelik intihar saldırısında 17 Amerikan denizcisi öldü.

11 Eylül 2001 ikiz kulelerin bombalanması.
öldür öldür bitmeyen şahıs.

Hakkında, amerikalı holding patronlarıyla akraba olduğu şeklinde söylentiler vardır.
amerika 'nın kendi terör ve işgal faaliyetlerini gerçekleştirmek için kullandığı kukla isim.
dünyanın islamiyeti ve müslümanları terörist gibi görmesine neden olan kukla terörist.
gecen gun 1 yerden okudugum yaziyla paralel olarak,ataturk hakkinda ne du$undugunu cok merak ettigim insan.
taşak geçercesine http://www.amerika.org sitesinden yayın yapmakta.
Gun gelecek (bkz: Bush)un kellesi elinde el cezire ye cıkacak...(Ya da kendi ole sanıyo)
Nasıl uzattın o mübarek sakalı?
nasıl vurdun amerikayı?
Usame baba bize kıyak yapsana...
Sami yeni* bombalasana...
usame bin, hadiyin!?!
coca colanın asit fabrikasının yüzde 51ine sahip olduğunu duyduğum ama doğruluğundan emin olmadığım şahıs. ayrıca bu herifin beyaz sarayda yaşıyor olma ihtimalinin yüksekliği haizdir beynimde. hayır yani tama amerika karışacak adam bi ses kaydı yayınlıyor nasıl oluyorsa. bir de dünyayı kurtaran adam amerika neden dünyayı bu adamdan kurtarmıyor sorusunu her daim sorduracağa benzeyen yaratık.kukla yav bildiğin kukla işte.
(bkz: terorist elebasi)
(bkz: terorist)
Amerika'nın afganistanda aradığı ancak %95 bir adada tatil yapmakta olan amerikan ajanı.

(bkz: zenginden terorist olmaz)
google earth ile ucretsiz olarak dunyanın butun sehirlerini gormemizi sağlayan nasa (yada amerika) bu parasız verdiği teknolojinin milyon katına shiptir ki neden hala usameyi bulamasın.oyunlar dönüyor etrafımızda sinsi oyunlar.
USA-men
uzaydan kol saati okuyan fbi'ın bulamadığı terörist.
ingilizlerin yüzden yapılan karakter testine göre usma bin ladin, cinsel gücü çok yüksek bir adammış.
kendisi abimin eve amerika konsolosluğundan dört defa vize alamadan dönmesinin sebebidir.
(bkz: üsame)
dünyanın herhangi bir yerinde yapılan herhangi bir eylem üzerine kalabilecek potansiyele sahip abd nin yetiştirdiği ve hala ona çalışan onun ekmeğine yağ süren kişi. ama kim olursa ne olursa olsun ona bakınca içimi bi huzur kaplıyo o masum yüze sahip herkesin birer katil olduğunu bilmek çok acı.
artık yaşayıp yaşamadığı hakkında papatya falları açılan suudi petrol zengini, terörist kişisi. aslında hangi tarafın terörist olduğu konusu da tartışma gerektirebilir. l'est republicain isimli yerel bir fransız gazetesinin haberine göre geçtiğimiz ay pakistan'da, tifo hastalığı dolayısıyla ölmüştür. fakat bu haber fransız gizli servisi tarafından yalanlanmıştır. (bkz: kaynak kıçım)
usame bindi ladin amin**
michael moore'un ahbap, memleketin nerede? isimli kitabında ileri derecede böbrek rahatsızlığı bulunduğu ve düzenli olarak diyalize girmesi gerektiği yazılan kişi. kitapta epeyce dalga geçilmiş, pakistandaki dağlarda her iki mağaradan birinde diyaliz makinesi var, diye.
böbrek rahatsızlığı olmasa bile insanın aklına, o kadar gelişmişsiniz bula bula, herifi arıyoruz bulamadık yalanını mı buldunuz suali de gelmiyor değil. mesela, usame yıllardır servetini ışınlanma teknolojisini geliştirme amaçlı kullanmış, her bulduğumuzda pat başka yere gidiyor... "bulamıyoruz"dan çok daha mantıklı.
20 dolarlık banknotta,değişik bir katlama stiliyle adına ulaşılabilen yaratık..

http://www.blogcu.com/BuLenTCaka1/176308/
sakallı we karizmatiktir.tam benim tipim