bugün

kütüphaneye gidip telefonla oynamış haha. evet.
görsel
temmuz 2015'ten bu yana tanıdığım, siyasetteki en farklı insanlardan biri. kaybetmek üzere olduğumuz umudumuz, kahırdan döktüğümüz gözyaşımız, alınterimiz, dilimizde duamız..

allah utandırmasın ekrem başkanım..
Ak-it leri hop hop hoplatan başkan.
Korkunun ecele faydası yok, gümbür gümbür geliyor.
yalnız yardıra yardıra geliyor.. bu sefer iki kat fark atacak.

görsel
şimdi de diyorlar ki büyükşehir belediyesi pusulasını vermediler. o yüzden akp düşük aldı büyükşehirde. sabah ilk iş pusulalar sayılır tutanak defterine yazılır ve tüm görevliler imzalar. akşam tekrar sayım döküm yapılır.
açıklayın madem sabah kaç pusula vardı akşam kaç tanesi zarflardan çıktı kaç tanesi"kullanılmayan" olarak sayım döküm cetveline işlendi. bu adam seçmene vermediği pusulayı kurulun önünde yaktı mı .ötüne mi soktu?
hala anlamayanlar için son tekrar.
sabah pusula:300
sabah zarf: 300

akşam masadaki zarf: 30
akşam masadaki pusula:70

kimse demedi mi 40 kişiye pusula verilmemiş?

tanım: genç,dinamik, akıllı siyasetçi.
Demirtaş güzellemesi yapıncaya kadar sempati duyduğum bir insandı.
23 haziran'da gereksiz yere işgal ettiği istanbul büyükşehir belediyesi başkanlık koltuğunu binali yıldırım'a devredecek olan kişi.
Kendisi Türk siyasetinin nuri alço'sudur...
Vaatlerde bulunuyor, güven verici bir tebessüm kuşanıyor.
Bu konuda o kadar başarılı ki içeceğe ilaç atmadan bayılan çok.
Ba(ğ)zı muhafazakarlar bile...
Bu sefer 100 bin oy fark atacaktır bu pislik zihniyete.

iğrenç insanlarsınız.
Kabına göre şekil alan bir şahıs. Erdoğan'ı devirmek isteyen herkes (pkklısından tut solcusuna kadar) bu şahsın arkasındadır. Kendisinin bir vasfı yok sadece ortada Erdoğan düşmanlığı diye bir gerçek var.
adam kazandı.
ancak istanbul soyguncuları 25 yıllık para kaynaklarının kesilmesini kabul edemedi ve anayasaya aykırı şekilde seçim tekrarlanıyor.
üste çıkacak sarılabildikleri tek şeyin iftiralar ve adamın şarap içmesi olması rakiplerinin zavallılığının resmi.
şarap içmek suç olmadığı gibi bu ülkede osmanlının ilk döneminden beri hem içilir hem yasin okunur.
ikisi birbiriyle celişmez. çelişseydi padişahların şiirlerinde şaraba övgüler geçmezdi.
satılmış isimsizlerle kırmızı fener sokağının civcivleri gibi bedevi adetlerinden ekmek çıkarmaya çalışanlar babayı alacaklar.
akp' nin kullandığı ötekileştiren, suçlayan dilinden bıkmış, kendini baskı altında hisseden, ekonomik sistemin dışına itilmiş, eğitimden, adaletten memnun olmayan insanların birleştiren adam. kendisi bir belediye başkanının ötesindedir.
Saymışsın mühendislik şu bu ama bu adam mühendis odaları başkan adayı değil. Liyakat demek diploma demek deyil canım benim. Misal Ben fen edebiyat fakültesinin en daşşaklı bölümünü birincilikle bitirdim diye beni cerrah yapmazlar herhalde. Ekrem daha önce belediye başkanlığı yapmış ve halkı memnun etmiş. Binali bey daha önce belediyecilik yaptımı bilmiyorum lakin dediğin gibi madem çok iyi mühendis, devam etsin gemi işlerine. Paraya da ihtiyacı yok. Adamın derdi ülkesine hizmet ise O alanda ülkeye daha iyi hizmet eder. Evet.
nerden bakarsan bak Düzgün bir siyasetci.
etli dudakları beni aşırı tahrik eden başkan.
okuma yazmayı zar zor bilen binali yıldırım ile kıyas edilen şahıs.
(bkz: binali yıldırım ın ğ ile imtihanı)
27 gün sonra adı sanı duyulmayacak şahsiyet. evet..

görsel
Tekrarlanacak seçimde muhtemelen yine kazanacak siyasetçi.
kocaman bir hayal kırıklığı. ne yazık ki gün geçtikçe boya dökülüyor ve hayalkırıklığı büyüyor.
https://youtu.be/cbZWj8P1P3U
binali yıldırım itü gemi inşaat mühendisliğini yüksek ortalamayla bitirip , itü de araştırma görevlisi olmuştur . aynı zamanda yüksek lisansını da tamamlamıştır. itü den ayrıldıktan sonra başarılı bir mühendis olarak tuzla tersanelerinde cumhuriyet tarihinin ilk gemi makinelerini üretmişlerdir. başarılı bir mühendis olarak itü'de de , piyasada da namı vardır. ardından isveç dünya denizcilik üniversitesinde(world maritime university) bir yüksek lisans daha yapmıştır. babadan da zengin olmasına rağmen kendisini yetiştirmiş geliştirmiştir.

Bu bahsedilenle videodaki aynı kişi mi? Aynı kişiden mi bahsediliyor ben alamadım?
3 ay öncesine kadar adı bile yoktu .

chpliler iki günde atatürk ilan ettiler herifi bir rüzgar esermi hesabına !

esmez o rüzgarı deniz baykal estiremedi ekrem mi estirecek ?

salak herifler .

siz kaybetmeyeceksiniz de kim kaybedecek ?

şimdi de süsleyecek parlatacak isim bulun diyecem de isim de kalmadı !

zaten o yüzden beylikdüzü belediye başkanına muhtaç kaldınız dimi len ?

ulan ne güldüm yahu .

muharrem inceyi yalayıp yutuyordunuz noldu ? o da mı gaz yaptı ?

sıkıntı sizin zihniyetiniz de o zihniyetle ancak sandıklara gömülürsünüz diyorum ama siz beni dinlemeyin !

yoksa kazanma şansınız doğar !

aynı bildiğiniz yoldan gidin ben başka bir şey istemiyorum !
ak parti ne yapıp edecek seçimi kazanacak.

evlere çeyrek altın dağıtılıyor bizim mahallede. sanırım haftaya bizim sokağa da gelmeye başlarlar. millet oyunu para karşılığı satıyor.
Şu anda nagehan alçı denen karıya tecavüz etmiştir. Haber türkte saçmalayan kadındır.
mesnetsizce saldırıldıkça oyları artıyor. kendisine bugünde nagehan alçı yardımcı oldu. böyle gazeteciler oldukça seçim çalışması yapmasına bile gerek yok.