bugün

görsel
Kapkara tünelin ucundaki ışık.
ben de dindarım ki mesajını vermek için bıyıklı bıyıklı dayılara türban takan adam.
adamdır kendisi.
görsel
Çok şey vaad ediyor. Bir de sayın imamoğlu denesin bakalım. Belki daha iyi olur.
beylikdüzünde yaptığı sikendallardan sonra aşırı oy kaybına uğrayan vasatın altı başkan adayı. evet..
Bunun chp li olduğuna eminmisiniz. Bence içten içe sağ bir çizgi var. Soyadı bile imamoglu. Köken karadeniz. Ve akilli. Isini biliyor ,kurnaz. Övdüm mu dövdüm mu ben de bilemedim.
RTE nin yan sanayisidir.
Yoksa bu milletin gönlünde yer edinemezdi.
Zaten unutmaya meyilli olan chp seçmeninin muharrem ince'yi daha hızlı şekilde unutmasına sebep olan isim. Seçim öncesi beylikdüzü dışında tanınmayan şahıs şimdi yerlere göklere sığdırılamıyor.Ne de güzel unuttunuz muharrem'i.
ekrem beyin kandil sevdası.

görsel
ikinci kere binali yıldırım ile ( pardon cumhurbaşkanı ile ) yarışmak zorunda bırakılan ibb başkanı. ( pardon başkan adayı )

23 haziran akşamı kaldığın yerden devam edebilirsin Ekrem başkan.
Ülkeyi değiştirebilecek tek şahıs.
(partiyi görmezden gelirsek)
Şu anda Okan Bayülgende canlı yayındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=tcKxMYXPsHE
An itibariyle tv100'de döktürmektedir.
büyük adamdır..

allah yolunu açık etsin.
akapeli ruh hastalarının abd, soros, fetö, pkk, dhkpc, hdp, peşmerge, esad yanlısı, el kaide, boko haram gibi çeşitli yerlerde yazmalarına rağmen kimsenin itibar etmediği hızla yükselen seçilmiş istanbul büyükşehir belediye başkanıdır.

Hepsinden senin partinden bolca var, siktir git oraya hadi.
bu seferki seçimde fetönün yardımı olmicanı öğrenmesi gereken vasatın altı kişi evet..
Allah'ına kurban başkan.

Kudurt münafık akitleri.

Sen tek onlar hepsi.
istanbul büyük şehir belediyesi baskanı.

Seçilmiş başkan, atanmışlara benzemez.
Onu bunu bilmem adama bakınca huzur doluyor insan.
pirim için orucunu beş değişik evde başkan adayı. güler misin ağlar mısın. evet..
Rakiplerinin sadece seçim iptali, gasp vs ile durdurmaya çalışabileceği kişi.

(bkz: adam)
Umarım chp sahip çıkar. Geleceğin cumhurbaşkanı.
görsel