bugün

31 Mart Yerel seçimlerinde CHP'nin istanbul Büyükşehir Belediyesine aday gösterdiği isimdir. Kendisi halk arasında Beton Ekrem olarak bilinip, bilinmeyenler tarafından da bilinmemeye devam etmektedir. Sokaktaki her beş kişiden ikisi tanımaz, zayıf bir isim. Projesiz ve tecrübesiz oluşu seçimleri "mahçup" bitirmesine sebep olacaktır.
Binali Yıldırım ile karşı karşıya olması hazin sonu olacaktır diyebiliriz. 31 Mart akşamı seçim sonuçları açıklandığında kendisinin kaybettiğini öğrenince Muharrem ince gibi adam kazandı yapcak birşey yok mu diyecek tepkisi ne olacak bakacağız.Son 65 gün bakalım ne olacak??
Pendik ziyaretinde bulunmuş ve tapu meselelerine değinmiş. Aklıma direk rahmetli kemal sunal geldi. Seçim konuşmasında tapu diye bağırıyordu da herkes birbirine sarılıyordu. imamoğlu'nun mevzu da öyle. izahı olmayan şeyin mizahını zamanında rahmetli yapmıştı ama imamoğlu onu da kaçırmış gözünden. Hiçbir şeyi görmediğinden olsa gerek.
Ekrem imamoğlu istanbul büyükşehir belediyesinin tanınmayan bilinmeyen adayı.Bu ismi internette biraz araştırırsanız bulacağınız tek şey hangi okuldan mezun olduğudur.Çünkü herhangi bir geçmişi siyasal bir geçmişi neredeyse yok.
Çok büyük umutlarla chp nin istanbulu alacağına inandığı bu yüzden getirdiği aday.biraz rasyonel bakarsak olaya imamoğlu istanbulu almasına olanak yok çünkü rakibi binali yıldırım ikini kafa kafaya yarıştıramazsınız.Binali ezer geçer istanbul imamoğlunun harcı değil olamazda.
Birkaç ay sonra istanbul büyükşehir belediye başkanı olacak zat. At fava bekle.
bu adamın betonsal sıkıntılar yaşadığını düşünen tek ben değilim Allahtan. Betonla aşk falan yaşadıklarını düşünüyorum. Lakabı beton ekrem ve nereye gitse adamın surat ifadesinde ''belki şurada birazcık beton vardır'' var. doymadı beylikdüzünü beton ile düzlemeye sanırım sıra istanbul'un her yerine geldi ama büyük bir engel var karşısında. Aşamayacak farkında değil.
canlı yayında pazardaki teyzelerden sürekli ayar yiyen istanbul belediye başkan adayı.

hani akp para verip kallavisinden adam tutsaydı git halkın nabzını tut diye bu şahıs kadar işini iyi ve objektif yapamazdı.
Bu tip başlıklara girip karalama kampanyası yapan sadece seçim dönemleri aktif olan bu hesaplara göz yuman başta zall olmak üzere tüm sözlük yönetiminin vicdanına selamlar.

Allah'ınız para olmuş sizin ama ne yazık ki allahsızsınız.
Chp'nin istanbul'da yanlış tercihidir. Muharrem ince en az 5-6 puan fazla alabilirdi ondan. Binali yıldırım karşısında çok zayıf bir aday. Kazanabileceğini düşünmüyorum ben de. Muharrem ince istanbulda güZel bir seçim atmosferi yaşatabilirdi. Kılpayı da olsa Ak parti kazanacak gibi istanbulda.
Efendi, düzgün,haram yemeyecek, hizmet edecek birine benziyor.

Türk insanının geçmiş seçimlerine bakınca seçilmesi zor...
geçen seçimde beylikdüzünü kazanmış önümüzdeki seçimde ise istanbula aday olmuş isim.açıkcası biraz geçmişine baktığımız zaman ekrem imamoğlunun çok zayıf bir aday olduğu ortada ayriyetten ilk defa rastladım bu olaya beylikdüzü halkının ekremin arkasından halay çekmesi ve gidişini kutlaması beylikdüzüne yaşattıklarının kanıtı niteliğinde...
Beylikdüzünde son bir kaç aydır bi hareketlenme var.Özellikle istanbul büyükşehir belediyesinin gönderdiği banklara beylikdüzü belediyesi yazılı çıkartmaların yapıştırılması da bunun kanıtıdır adam çalışıyor abi skyrimdeki illusion u yükseltirsin ya bu adamınki 100 o kadar.
Tatlı bir adam gibi duruyor uzaktan bakınca ama çok uzaktan bakman gerekiyor çok.Beylikdüzünü talan etmiş orayı yetmemiş şimdi istanbula sarmış.Chp de ne düşünüyor bilmiyorum ama istanbulu hakedicek bir birey değildir kendisi benim düşüncem beylikdüzünde kalsın kendisi.
şu an beylikdüzü belediye başkan adayı önümüzdeki dönemde ise boşa çıkacak bir isim olarak bakıyorum kendisine.Küçük projelerin küçük adamı beylikdüzüne ne yaptı diye bakacak olursanız bir elin parmaklarını geçmez.
akpli teyze karşısında seyrettikten sonra tam not verdiğim abidir. kadının o kadar cahilliğine rağmen adam hiç kızmadı, sabırla onun anlayacağı şekilde konuştu, kontak kurdu.
Aday gösterilince en çok sevinen beylikdüzü sakinleridir. Rum lider makaryos'un heykelini dikerek ölümsüzleşti. Seçimden sonra çare sarıgül ve cumaya giden m.ince ile tavla turnuvası yaparlar.
istanbuldaki pkk'lı sivillerin oyunu istemektedir. Cehape'liler tıpış tıpış verecekler zaten.
100 de 60 ile alacaktır..

Şimdiden hayırlı olsun..

Darısı bursa kayseri yozgat ın başına..
ekrem imamoğlu namı diğer beton ekrem in ta kendisi veya müteahhit de diyebiliriz kendisine.beylikdüzünü aldıgı an yaptığı tek şey babasına imar izni vermek oldu aslen trabzonlu oldugundan dolayı aile işi bina dikmek.beylikdüzündeki bütün ihalelleri çevresi aldı büyük ihtimalle istanbuldada böyle olucak.
beylikdüzüne büyük vaadler ile geldiğini biliyorum bu büyük vaadlerinden nerdeyse hiçbirini gerçekleştirmedi.şuan istanbul seçimlerinede büyük vaadler veriyor kendisi pek alıdırış etmiyorum artık.
aranan taze kan bulundu diye yorum felan yaptıklarını görüyorum ekrem imamoğluyla ilgili bence yanlış bir düşünce ekrem imamoğlu ne yapabileceğini ne yaptığını beylikdüzünde göstermiş bulunmakta oda hiç bir şey o yüzden çok fazla aramayalım.
ekrem imamoğlu beton adam beton ekrem müteahhit daha sayıyım mı ?beylikdüzündeki sayısız inşaat projeleri çevrenin katliam öncüsü beylikdüzüne bu adam beton dökmekten başka hiç bir iş yapmadı yapamazda şimdilerde ise istanbul adayı ne işi var istanbulda.
Namı değer beton ekrem. Muteahhit ve süper zengin. Tam CHP seçmeninin aradığı profil. Kemal bey chp seçmenine tükürdüğünü yalatıyorum demiyorsa ben de bi’şey bilmiyorum.
Kendisine sözlü saldırıda bulunan o abiye hediyemdir.
https://youtu.be/5NSW1HbJ_ac
güncel Önemli Başlıklar