bugün

entry'ler (23)

thodex

yatırımlarımla şahlandığım btc borsasıdır. kendisinden çok memnunum.

malazgirt 1071 sinemalarda

filmin güzel olacağına inanıyorum. usta oyuncular var (bkz: cengiz coşkun), (bkz: haluk piyes), (bkz: vildan atasever) cuma günü göreceğiz bakalım.

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Hayret edilesi bir durum bence altından bir şey çıkmayacak. Boşuna bu kadar meraklandırdık kendimizi.

hep yek 3

beklediğim gibi bir filmdi. güzeldi, komikti, eğlenceliydi. daha iyi olur muydu? evet olurdu. daha iyisi de serinin dördüncü filmi olur artık.

insan ne ile yaşar

sağlıkla huzurla mutlulukla yaşar. en önemlisi de sağlık. bazı insanlar zayıflamak için sağlıksız yöntemler deniyor. halbuki metacartin diye bir şey var. sporla ve iyi bir diyet programıyla daha sağlıklı yaşamak mümkün.

aleksis çipras

Dün Binali Yıldırım tarafından Dolmabahçe Sarayında karşılandı. Kendisiyle 1,5 saat görüştüler. Bu adam gibi her başkanla anlaşabilen insanlar lazım bize.

ekrem imamoğlu

ekrem imamoğlu beton adam beton ekrem müteahhit daha sayıyım mı ?beylikdüzündeki sayısız inşaat projeleri çevrenin katliam öncüsü beylikdüzüne bu adam beton dökmekten başka hiç bir iş yapmadı yapamazda şimdilerde ise istanbul adayı ne işi var istanbulda.

ak parti izmir adayı binali yıldırım

Son gülen iyi güler dediğim nokta. Burada akp oy oranlarını arttırdı ve muhalefet halen bunu zafer olarak görüyor. Ama bilmiyorlar ki 31 martta istanbul'u Binali alacak ve son gülen iyi gülecek.

binali yıldırım a devlet şeref madalyası verilmesi

çok yerinde bir hareket olduğu taraftarıyım büyük ihtimalle böyle düşünmeyenlerde olucaktır
ne varki bu her yerde olağan bir durumdur sayın binali yıldırım ın istanbul büyükşehir belediyesi başkanlıgı adaylığını kazandığından sonra bu öldülü ne kadar hakettiğini göreceğiz.

kafalar karışık

Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu’nun oturduğu filmin kadrosunda Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi isimler var.

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

wsop'u indirdin mi yazmış arkadaşım. poker oynayacağız beraber günlerdir uyumadan oynamaya devam ediyor. ne bağladı cocugu bu kadar bilmiyorum.

gazapizm

izmir ve göztepe denince akla gelen.

karşı cins olsaydınız kendinizle evlenir miydiniz

evlenmezdim ama çıkardım.

1 haftada tam 3 kızla sevişmek

azdır. çok az.

nokta tepetaklak noktadır

doğrudur.

öğretmen

bugün öğrenci evimize kullanmadığı eşyaları letgo üzerinden veren nermin hanımın da mesleğidir aynı zamanda. teşekkür ederim.

bojack horseman

eğlenceli bir yapım. izlenesidir.

kes

1969 yapımı bir ken loach filmi. hikayesi ve oyuncuğuyla en iyi ken loach filmlerinden biri.

çak

arkadaşları tarafından charlie brown'a yakıştırılan kısaltma. banada oldu aynı şey.

uğur

yokluğunda insanın başına saksı düşecekmiş, yıldırıma tutulacakmış gibi hissettiren.