bugün

entry'ler (22)

thodex

yatırım yaparken düşünmenize gerek kalmayan btc borsasıdır. şimdilerde yenilendi ve beraberinde bir çok yenilik getirdi.

hizmetçiler dizisi

Aras sevdiğim karakter oldu ya iyi birisi ve bence tam olarak doğrunun peşinde, o yüzden kimse sevmiyor adamı cok garip ya. kıvırcık saclarını yerim ben senciyim Aras.

istanbul ve ankara sokaklarındaki dev harfler

Ya ben en başta böyle harfler olduğuna inanmadım sokakta fotoğraflarını gördükten sonra bile tam inanmadım şimdi fotoğraflar çoğaldıkça inanmaya başladım ben

binali yıldırım

istanbul'u kazanmış olan kişinin ismidir. Tahminleri alalım mı? ben %87 Binali Yıldırım, %9 Ekrem oy alır diyorum. Kalanı da diğer olarak değerlendirin.

ekrem imamoğlu

ekrem imamoğlu beylikdüzüne geldiği günden itibaren büyük bir kaos yaşadım.ne kaosu bu peki?tabiki de beton kaosu bina kaosu gökdelen kaosu ve benzerleri.pek bir iş yapmadı burda başarısız bir isim kendisi.

binali yıldırım vs ekrem imamoğlu

bi taraf anadolu lisesi diğer taraf ise endüstri meslek lisesi.icraat lazım bu millete öyle boş vaadlerle insanları kandırmasın ekrem beylikdüzünde gördük kendisini ne iş yapmış söylermisiniz?vaadlerinin kaçını tuttu insanların ihtiyaçlarının kaçını karşıladı?

ekrem imamoğlu

Ekrem imamoğlu istanbul büyükşehir belediyesinin tanınmayan bilinmeyen adayı.Bu ismi internette biraz araştırırsanız bulacağınız tek şey hangi okuldan mezun olduğudur.Çünkü herhangi bir geçmişi siyasal bir geçmişi neredeyse yok.

akp

Bu partiye o atan adam parti yöneticilerini örnek alıyordur. En başta Binali gibi samimi bir başkanı. Onurlu vatandaşların partisidir bu yüzden. Bu partiye oy atan adamdan zarar gelmeyeceği görüşü burdan geliyor. Partinin başındakiler gibi dini değerlerine sahip çıkıyordur. Dini değerlerden sonra tüm değerler zincirleme geliyor zaten. Dini değerine sahip çıkan adamdan da zarar gelmez. Kimseyi ezdirmez, kimseyi de ezmez evelallah...

65 yaş kartı kaldırılsın

ihtiyalar da dolaşsın. ne mesele var bunda?

gazapizm in kinetix e yaptığı şarkı

müzik olarak çok iyi. söz olaraksa rap kısmı sanki biraz az gibi. ama yine de güzel şarkı.

uyanınca gelen tatlı krizi

bir gofret işinizi görür.

uludağ sözlük üzerinde oynanan oyunlar

saklambaçtır en fazla.

aile sigortası

kılıçdaroğlu'nun vaadiydi. chp iktidar olup da gerçekleştiremedi belki ama yine chp'li bir belediye olan maltepe belediyesi'nde yürürlükte olan bir hizmet.

kelebek gay güvedir

hayvandan gay olmaz. kendi cinsiyetinden haberi yok garibanın.

gidelim buralardan

En son çare olacak olan o. Ev arkadaşlarımla anlaşamıyoruz eve herşeyi letgodan bedavaya aldık. Ama kirayı yine ödeyemiyoruz. Ya letgo olmasaydı çok merak ediyorum ne olacağını.

arjantin in dünya kupasını kazanma ihtimali

çok şanslı bi takım üst tura çıktılar nasıl oldu bende anlamadım ama kupayı kazanırlarsa şaşırmam. benim favorim almanya aga alttan alttan geliyolar sessiz sessiz, bets10'dan bana şuana kadar 850 tl para kazandırdı alamanya. ezip geçecek tüm herkesi görürsünüz. benden söylemesi.

ronaldinho dan gs bjk derbisi yorumu

oynarken dikkatli oynayin beyler beşiktaş ta son derbilerde hiç fena değil . ama ronaldinho reize güvenin vardır bi bildigi ağamızın.
görsel

jamal fare

jamal fare sanki benim tanidigim bir insandan esinlenerek cizilmis bir karakter. bir insan bir fareye tip olarak bu kadar benzer. hem tipsizlikte hem sapiklikta birebir kopyalar sanki. hayretler icindeyim.

murat murathanoğlu

ben kucukken (evet ben kucukken de vardi bu adam, hep vardi) hep maclari anlatmaya amerika'dan gelirdi sanirdim. maclari anlatip oraya dondugunu ya da direk amerika'dan mac anlattigini.

nine west

harika ayakkabi ve canta modelleri var, ok. ama cok kalitesizler. o kadar para verdiginiz cantanin derisi hemen soyulmaya baslar. kesinlikle sezonda bir sey alinmamali. ucuzlukta belki alinabilir, modelleri cok guzel oldugundan. ama aldiginiz urunu uzun sure kullanmayi planlamayin.