bugün

programlar/donatılar/erişilebilirlik/ekran klavyesi yolundan ulaşabileceğimiz windows özelliği.klavye bozulunca falan süper işe yarar.
klavyeyi fare ile kullanmak için hazırlanmış windows eklentisi.
az önce üzerine bira dökülen ve tamamen bozulan klavyem sayesinde kendisine muhtaç kaldığım, bu entry'i 3-4 dakikada tıklaya tıklaya yazmamı sağlayan programcık. task manager'ı bile açamıyorum ulen. püf..
standart bir klavye görünümüne sahip faydalı araç.
yazması tek elle olduğundan, zor. ama emektar klavye bozulduğunda ilk sığındığımız liman.
yaslandığı sandalyeden doğrulamayacak derecede tembel kişiliklerin de* kullanabildiği uygulama.
bütün şifrelerimi girmek için kullandığım klavyedir. olmaz olmaz dememeli olası bir keylogger durumunda ah keşke kullansaydım demek yerine kullanmak daha faydalı. biraz zahmetli gibi görünsede zamanla alışıyorsunuz. özellikle kaptırmak istemediğiniz bir accountun şifresini asla normal klavyeyle girmeyin derim.
baba klavyeyi sakladığı zaman son çare olarak başvurulan şey.
bilgisayar a ikinci bir mouse eklendiğinde çok işlevsel olabilecek bir program. 2 imleç ile iki parmak yazma hızı çok rahat geçilebilir. standart klavyeyi bırakanlar dahi olabilir.
bu entryi yazmamı sağlamış araç. denemek amacıyla yaptım. klavyem bozuk değil. yalnız sabır isteyen bir meşgale. tek te nereye kadar. yeter aaa.
bu entryi yazmamı sağlayan programcık. klavye bozulduğunda süper işe yarar...
klavyem bozulduğunda çok işime yarayan ama çok küfürümü yemiş olan çok gerekli windows şeysi.
klavyemin bozulmasıyla elime yakında felç geçirticek hede. ama olsun ne olursa olsun yazıcam sözlük! ekran klavyesidemi bozuludu gerekirse copy- paste yapıcam yinede yazıcam. *
kablosuz fare-klâvye ikilisi kullanıyorsanız; bilgisayardan iki metre uzakta yatakta devrilmiş yatarken eşek kadar klâvyeyi yerinde bırakınca fareyle ufak tefek işler yapmaya yarayan yararlı program.

işletim sisteminizin diline göredir.
klavye bozulduğunda hemen imdada yetişen ancak diğer zamanlarda varlığından bile habersiz olunan yararlı bir microsoft uygulamasıdır.
q klavyede yazarken "ama" yerine yanlışlıkla "amq" yazabilirsiniz.
tembellik aracı olarak tasarlanmamıştır ama kullanılır.
klavyesini kıran zat-ı muhteremler için birebir.
laptopuma şişe su devrilmesiyle 2.5 aydır kullandığım windows programcığı.
görsel
(bkz: suya yazı yazmak) *
bazı yazarların haberi olmadığı klavyedir.