bugün

Antakyalı Sempatik, eglenceli, özgüveni tavan yapmis ünlü bi velet.
(Bkz:vivox) diye de youtube ta bi şaka kanalı var. Turkiyede gencler tarafindan pek el atilmamis bi sektöre cesaretle atilmis bu genci desteklemek gerek.

edit: ulan eksileyenler entariyi giyeli 1 seneden fazla olmuş mezkur velet başladığı ilk zamanlar harbi adamdı kimsenin yapamadıpı işlere o yaşta imza atmıştı he sonra kaypak çıktı en eski takipçilerinden olan ben dahş artık takip etmiyorum kendisini.
he kendisinin çok da tınındaydı herif hala yüzbinlere izletiyo kendisini...
başarılı bulduğum, şaka videoları çeken bir youtuber. ayrıca diğer vlog kanalında da samimi videolar çekiyor.
Aynı mahallede oturduğumuz vlogger. Vloglarda Her gün bizim evinden önünden geçse de reelde yakalayamadım hiç.
ifşa olmuştur.
yeni bir kanalı desteklemeye ne dersiniz.en yeni oyunlar ve hergün canlı yayınlar.
https://www.youtube.com/c.../UC5RntxtIYZlqpUp1wJeXThw
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
yüzyılın kekosu.

milleti nasıl kandırdığı ortaya çıkmış iyi de olmuş. bazı kızlar ağlıyordu "ekiğaaaaan" diye. şimdi fena mala döndüler.

zaten hiç sevmiyordum, bizımla değilsin.
Karaktersiz olması değil de aylık geliri şaşırttı beni. Kendi tabiriyle 250 bin enayi üzerinden iyi para kaldırmış lan oha.
ulan neyse ne olay beni alakadar etmez ama, ruhi çenetten ne istedin?

abi dünyanın en iyi dolandırıcısı olsam bile ruhi çenet gibi bir adama kıyamam lan, ağzı var dili yok. arkadaşlarının arkasından kim dolandırma planları yapıyorsa kahrolsun.
Zaten sevmezdim yavsagi ya benim sevmedigim adam pijtir iste.
Bakın gerçekten ciddiyim Ekin Soyak kim lan.
Kuzenim buna deli oluyodu. Takipcilerine hakaret ettigini gorunce ne tepki verecek merak ediyorum.
Harbi boyle kisilere nasil deli olmayi beceriyosunuz kizlar anlamiyorum.
Tanim: ifsa olmus denyonun teki. Ruhi cenete uzuldum efendi hos bi adamdi onada plan hazirlamis pezevenk.
Edit:ya bu ibine bide ayda 10 kagit kazaniyomus bu nasil adalet.
mahremiyet ve saygıyı öğrenememiş, takipçilerinin hepsi ergenlerden oluşan aşureye ekmek banan bir orospu çocuğudur...

Edit: oo ekinin fanları eksilesin hemen yoksa sizde Mi aşureye ekmek banıyorsunuz?
Yeni kesfettigim ruhi nin hakkinda video doldurugu kisi.
Henüz 18 yaşında youtube üzerinden ciddi paralar kazanan kişi. Cehaletinin kurbanı. Sosyal medya adamı bir günde yıldız yaparsa bir günde de yerin dibine solar. Yazık etmiş kendisine, şimdi eline kitabı alır adam olmaya çalışır.
Başlarda şakalarına güldüğüm vloklarını takip ettiğim ama sonra farklı 2 şakada aynı kızı kullanarak takipçilerini kandırdığını anladıktan sonra uyuz olduğum bir youtuber.
Amk! Bu ibnenin ne halt olduğunu 4 ay önce dile getirdim. Yemediğim küfür kalmadı. Komiseronun anasını bacısını... Bi sikik, bi video paylaştı herkes prim peşine düştü. Az şerefsiz değil bu millet. Amına soktumun kürdü!
sikik ergenlerin takip ettigi pic kurusu.
çıkan ifşa videosundan sonra hangi yüzle hala video çekebiliyor bu arkadaş şaşıyorum. o değilde şakaları güzeldi bee..
Antalyada bu aralar, yazın geldi zaten buraya yerleşti.
Yetenek Sizsiniz denilen programa çıkıp kendi reklamını yapmaya çalışan bebenin teki çektiği şaka videolarınin çoğu fake hakkında entry bile girmeye değmez ya neyse.
ilk başta fanı olduğum kişi.
sonradan bozdu ama...
şu para meselesi de değil bozulma sebebi.

ne olduğunu bende bilmiyorum ama para kazandıkça bir yerleri kalktı çocuğun.

şimdi de youtube'ta vivox'a video atıyor –o da kafasına esince.

younow'dan da iyi para kasıyor.

yayın açınca hep ilk sırada mk.
3k' e kadar çıkıyor izleyici sayısı...

bunlardan gelen barsları
düşünün...

–neyse arkasından konuşmayalım swh.
Zamanında gayet iyiydi fakat para kazanmaya başlayınca sanırsam bir yerleri kalktı. Para karaktersiz insanları değiştiriyor işte.
Onbinlira kazandığı dönemde kendisini takip eden kişilerin parasına göz diken , göz boyayan, kufurlu konuşan ilginç bir tip.

Arada geciyo bizim oralardan lakin denk getiremiyoruz.
Youtube adlı sitede Vlogger.

Aslında yaptığı dolandırıcılık değildi, savunmak amaçlı yazmıyorum Turizm şirketleride aynı şekilde yapıp kendine bi pay alıyormuş anladığım kadarıyla bu yanlış birşey değil.

Ha onun dışında yavşak bi insan yani ruhu yavşak soyak ailesine sövmüş bide halen takip edenler var.