bugün

Kuzeyin oğlu.
(bkz: volkan konak)

O Değil de ölünce şok oldum, intikam duygusuyla yanıp tutuşuyorum o günden beri, o sarı pipiden gün gelicek intikamımızı alıcaz.
harika bir senaryo gereği finalde ansızın idam edilen lord. (o değilde bu dizi türk dizisi olsa kesin ölmezdi başrol oyuncusunun öldüğü nerde görülmüş dimi efendim 1354 bölüm daha oynatılırdı ama elin adamı yapıyor )
oturmak nasip olmadığı halde afişlerde irone throne'da otururken görülen ölmeseydi eyiydi dedirten büyük insan. (bkz: 6zlüyoruz eddard reyiz)
ölümüyle beni yasa, kedere boğan kaliteli game of thrones karakteri.
game of thrones ta bir karakterdir. (bkz: zorunlu tanım) (bkz: spoiler butonu hötünüze gitsin)
Kendine tip olarak en çok bran karakteristik olarak jon snow un benzediğini düşündüğüm a song of ice and fire karakteri.
--spoiler--

9.bölümde kafası kesilerek mefta olan ve hepimizi hem şaşırtmış hemde üzmüş game of thrones karakteri. Büyük oğlu da intikamını alıcam diye mefta oldu amk. En çokta ona yanarım.

--spoiler--

(bkz: honorable man)
(bkz: üşüyoruz reyiz)
serçeparmak'a güvenerek hata etmiştir ve bedeli kellesinin kazığa geçirilmesidir.
Game of throne ' un baş rolünü oynadığını düşündüğüm an kellesini kazığın üzerinde görmem beni, dizinin gizli hayranı yapmıştır.
kalbimizde olan reyizz,

işte hep burada başladı. yırtıp ataydık ne güzel bunlar hiç olmayacaktı. kitap yazılmayacak, dizi çekilmeyecekti.

görsel

şuan ağlıyorum biliyor musun?
ben sana dürüst olma demiyorum ama hobi olarak dürüst ol denilecek çileli adam .gitti güğzelim hanedan .
tony starkın dedesidir.
çabuk gg olarak efsane olmuş eskinin boromir'i.
--ağır spoiler içerir--

bran varg olduğundan mütevellit 5.kitapta babasını görebilecek(geçmişe yolculuk olayı) ama o kadar seslenmesine rağmen babası onu duymayacak. bu kısıma dizide yer verilirmi bilinmez ama ismini görünce bu aklıma geldi.*
--ağır spoiler içerir--
Yüzüklerin efendisindeki umutsuz ama onurlu boromir karakterini diziye taşımış karakter. Kral robertin yanında ve savaş kazanmış olmasına rağmen aynı sıkıntılı psikolojiyi aktarmıştır.
iyi ki bi kralın sağ eli oldu. hikaye komple g.tü başı dağıttı.
KIZI MUTLU OLSUN DiYE KENDiNi HELAK ETTiRMiŞ REiSDiR!
namı diğer "the quiet wolf"(Sessiz Kurt). Abisi Brandon stark "wild wolf"(Vahşi Kurt), kızkardeşi Lyanna Stark "Shewolf"(Dişi Kurt), en küçük kardeşi Benjen Stark da "the pup"(Enik) diye anılırdı.
game of thrones'taki en karakterli insandı rahmetli. tam türk amk, mekanın cennet olsun ned reis.
Son yıllardaki en önemli ve akılda kalıcak dizi ve kitap kahramanı.
geym of torınsın overratedı.
Theon'un halini görmeden nalları dikmesi iyi olmuştur.
Joffrey'i rüyalarımda akla hayale gelmeyecek yöntemlerle öldürmeme sebebiyet veren quiet wolfum.
---spoiler---

Bu yüzden purple wedding hiç tatmin etmedi beni. Khal drogo el atsaydı belki o zaman mutlu olurdum

---spoiler---
vintır is kaming diye diye son baharı yaşatmadan kışı getirdin amınoğlu. götümüz donuyo.
mutlu musun ?
saçma sapan gururu ve onuru yüzünden bok yoluna gitmiş ve daha birçok güzel karakteri bok yoluna göndermiş karakter. renly baratheon ile iş yapmak yerine serçeparmak ile iş yapacak kadar gerizekalıdır. sonucunda can vermiştir fakat sonucunda can veren tek kişi kendisi değildir maalesef. robb stark, renly baratheon, catelyn stark ve diğer herkesin ölümünde başrol oynamıştır onuru ve gururu yüzünden. kurtardığı tek kişi de khaleesi'dir. kurtardığı khaleesi emrindeki adamlara blowjob yaparken kendisi tahtalı köyde. gururunu sikeyim.

adamı yerdim ama güzel adamdı yine de. kitapta en çok onun bölümlerinden zevk alırdım dizide de yürüyen karizmaydı. ama siktiğimin dünyasında onur ve gurur iş yapmıyor işte amınakoyum. bazen taviz vereceksin kendinden hayatta kalabilmek daha da önemlisi hayatta tutabilmek için sevdiklerini. eddard bunu yapamayacak kadar gururluydu. ruhu şad olsun.