1. 1.
  davidoff'un parfumu. erkekler icin olaninin afrodizyak etkisi varmis. test ettim. oyle. hatta beni bile tahrik etti.
  2 ... laz pacino
 2. 2.
  aşk kurbanı bir su perisi,narkissos a umutsuzca aşık olmuş,bütün umutsuz aşıklar gibi belasını bulmuştur..*
  2 ... panapa
 3. 3.
  php programlama dilinde ekrana yazı basmak için kullanılan populer fonksiyon. echo 'hello world'; olanı meşhudur. printf(); adında da bir kardeşi vardır bunun.
  1 ... zall
 4. 4.
  adının ekrem olduğunu düşünmeden yapamacağım hoşgelmiş çaylak.
  ... pafküf
 5. 5.
  yakışıklı bir rapçi.menzil grubunun üyesi.asıl adı ekrem. yenilerde 'gizemli davet ep' diye de bir albüm çıkardı. çok da başarılı.
  ... komplikasyon
 6. 6.
  Sözlüğün taze kuvvetlerinden. hoşgelmiş aramıza, katkılarını bekliyoruz.
  ... aura
 7. 7.
  tanrı zeus geveze bir nymphe olan echo ile herayı aldatır,bunu öğrenen hera echoyu başkalarının söylediklerinin sadece son kelimesini ya da hecesini tekrarlama cezası ile cezalandırır,bir gün echo ormanda gezinirken avcı narkissosa rastlar ve ona aşık olur ama ne var ki echo ile narkissos heranın bu laneti yüzünden anlaşamazlar ve narkissos echoyu umursamaz,aşk acısından eriyip biten echonun haline acıyan tanrılar da narkissosu cezalandırırlar ve bir gün suda kendi aksini görüp kendine aşık olur,onun da sonu echodan farklı olmaz.
  1 ... echo
 8. 8.
  tarsus amerikan lisesi (bkz: tac)nin okul orkestrasına verilen isim. orkestra aynı kalmakla beraber her yeni gelen grup ismin sonuna döneminin yılını koyar*** içlerinden en başarılı olansa echo95'tir. elveda isimli şarkıları sadece akdeniz bölgesi'ne değil tüm türkiye'ye yayılmıştır.
  ... brujita
 9. 9.
  (bkz: portecho)
  ... sayid jarrah
 10. 10.
  nakaratı insanın ağzına dolanan, dinlenilesi vertical horizon şarkısı.
  ... ghost whisperer