bugün

cillerini kiskandigim, ancak aliye dizisindeki buyumus de kuculmus haliyle bana bir cocugun buyuk gibi davrandigi durumlarda ne kadar antipatik gorundugunu bir kez daha animsatmis kiz.
küçük sırlar'ın meriç'i olarak karşımıza çıkan itici kız.

aliye dizisinde nejat işler'in küçük kardeşi rolündeydi eskilerde. şimdi büyümüş de liseli aşiftemsi rolü oynuyor.
yüzü güzel, saçları süper, ancak sesi ve tavırları düşman başına. ne tiz bir ses o yarabbim. biraz az bağırsa ölür sanki oynadığı dizilerde. ayrıca sanırım aliye'den beri boyu hiç uzamamış. 1.40 falan herhalde.
jenny humphrey karakterine yakışmayan uyarlamayı canlandıran şey.
(bkz: dostum uzun demişsin pigme çıktı)
yamulmuyorsam, yıllar önce "arkadaşlar, çikolatalı gofret sevmeyen var mııı!?" şeklinde bir repliği olan reklamda oynamış kızdır.
uzadığında çok can yakacak olan kızdır..
küçük insan 140 cm falan herhalde.
gene çakma bir türk dizisinin çakma karakteri olarak karşımıza çıkan yer elması.* 92'doğumluymuş kendisi, o boy daha uzamaz güzelim.
küçük sırlar dizisinin isim kaynağı olan kişi. küçük ya, portatif. *
(bkz: taşınabilir eşya)
(bkz: hobbit)
Ecem Uzun (d. 17 Haziran 1992, istanbul, Türkiye), Türk dizi oyuncusu. Çocuk oyuncu olarak başladığı kariyerine genç rolleriyle devam etmektedir. Aliye, Geniş Zamanlar, Pulsar, Gönül Salıncağı ve Ah Kalbim [1] gibi dizilerde rol almıştır. Reklam oyunculuğu da yapan Ecem Uzun Ülker reklamlarında oynamıştır. Şu anda, Küçük Sırlar dizisinde oynamaktadır.

kaynak: vikipedi
lise 1'de sınıf tekrarı yapan kişilik.
az önce dizideki rolü ''ben daha tam büyüyemedim anne'' demiştir.
zaten çokta heveslenmesindir hobbit kalacaktır büyük ihtimalle.
soyadıyla tezat oyuncu kardeşimiz.
(bkz: çilli fıstık) *
peter pan tayfasından bir kardeşimiz. bir insan 10 yılda hiç mi büyümez arkadaş.
çok tatlı ve güzel kadın.

tam cumfeet'lik...
Jet sosyete dizisindeki seksi kız.
bu mu seksi kız;

görsel
Çok güzel bir kız olmuş. Kornişon gibi kız. Fıçı gibi kız. Gerçekten hoş.
bu da evlenmiş aq.

https://www.haberturk.com...haberleri-3481806-magazin
sen daha "armudun sapı, üzümün çöpü" diye gül gibi sözlük kızlarının ahını almaya devam et. kaç kızımız bir işaretine bakıyor, farkında bile değilsin.