bugün

hiçbir yerinde estetik olmadığını iddia ediyor ama dudağı kesin botokslu.
gerçek ismi filizdir. kendisi kıbrısta hukuk eğitimi almıştır.
son single calismasi ilk albümünden daha iyi olan sarkici *.iki tane sezen aksu sarkisi seslendirmis bu sarkicimiz son calismasinda.
Seksiliğinin üzerini artık örtmeyeceğini söyleyen şarkıcı.*
Son kliplerinde hayranlarından gelen istek üzerine muhafazakar ** bir tavır takındığını söyleyen Ebru Polat, 'Hadise bana örnek oldu. Artık seksiliğimin üzerini örtmeyeceğim.** Tepki çekmeden de hem seksi hem de başarılı bir sanatçı olabilirsiniz' demiş. Polat, Sezen Aksu'dan aldığı Seni Yerler parçasının klibinde de seksi danslarıyla dikkat çekeceğini söylemiş.*
"Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. Bir dönem avukatlık da yaptım. Avukatlık çok onurlu bir meslek ama bana göre değil.** Ben şarkı söylemeyi çok seviyorum. insan kendini hangi meslekte mutlu hissediyorsa onu yapmalı. Şarkıcılık, oyunculuk nankör meslekler. 50 yaşına gelince bu meslekleri icra edemeyebilirsin. Belki yaşlandığımda mesleğimi yaparım.* Bence avukat, doktor hiç fark etmez. Yeteneği olan herkes şarkıcılık yapabilir."

yeteneği olan herkes şarkıcı olabilirmiş. hadi ya, sen olmuşsun ya. hani yetenek gerekiyordu şarkıcı olmak için.

ayrıca Formunu en çok spor yapmaya borçluymuş.

kişisel özellikleri ne olursa olsun fiziği özellikle de kalçası çok güzeldir.
harbiden seksi bi insandır, an itibariyle ilgiyle izlemekteyim.
polat alemdar'ın kalp içinde bir ağaca kazıması gereken..
klib'inde çok daha seksi ve alımlı olan disko kralı'nda pek göz doldurmasada güzel hatundur.
şu an disko kralı'nda bulunan şarkıcı, kendisi hakkında en ufak bir fikrim yok.
evet kıbrıs daü'de okumuştur. tanırız kendisini. 'şerefsiz' şarkısına hastayız.
(bkz: gravyer)
hava yastığı.
rezillik kelimesinin acilimini canli canli ögreten.. minnettarim.
selçuk şahin'in sevgilisi olduğunu öğrendiğimde çok üzülmeme sebep olan insan.
aysun kayacının esmer versiyonu..o degilde sürekli dudaklarını ısırmalar felan ne ayak ****
(bkz: harley davidson)
(bkz: olsa da yesek) * *
taş gibi hatundur. bayan olarak bile ilgiyle izledim şahsen *
hadise ile benzerliği ile dikkatimi çeken popçu. gideri var.
doğu akdeniz üniversitesi hukuk fakültesi mezunu, orjinal adı filiz sarıkaya olan şarkıcı.
kliplerinden memnun oldum'da nicole scherzinger'den *, seni yerler'de rihanna'dan * ve ortaya karışık daha birçok şarkıcıdan esinlenmiş kişilik. ha seni yerler'i iyi söylemiş o ayrı.
aysun kayacıdan beter kapanmayan dudaklara sahip hatun. kaşı gözü yerinde de bir de büyüttürdüğü gibi birazcık küçülttürse o o dudaklarını.
çok beğendiğim bir müzisyen. hastasıyım.

(bkz: müzik kanalı açıp sesi kapatmak)
hoşlantı kelimesini türkçe sözlükten çıkartıp gtümüze sokmamıza sebep olabilecek güzelliğe sahip; insan olamayacağını iddaaa ettiğim yaratık.
(bkz: benimle evlenir misin)
(bkz: senden çocuğum olsun istiyorum)
(bkz: benimle çiftleşir misin)
scarlett johansson'ın göğüsleri fenomenine türk yanıtı niteliğinde bir hatundur.

http://imgkelebek.hurriye...%20POLAT%5Cebrupolat2.jpg
son klibi çok ucuz ve basit olmuş.gereksiz zaten.