bugün

görsel
eskiden bilirim bu karı suratı çok tatlıydı. hala tatlı ama ucuz basit motor işte.
yani tam tarzım şöyle tepeden tırnağa saçlara bak ulan ne kadınlar var.
baya çalışmış estetik vs.
olsun.
son fotosu iyi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
çok sevdiğim sanatçıdır ,müziğine hastayım..
vatan millet sevdalısı, gezide solcuları allah allah nidaları ile püskürten palalı sabri'nin de arkadaşı imiş, beraber dubai'ye gitmişler .
demek ki vatan -millet aşkı da var ablamızda, ne güzel insanlar var.

bebekte yalı dairesinde oturuyormuş ,nedim abinin komşusu,nedim abi hakkın rahmetine kavuştu.
güzel apartmandır allah daha çok versin, palalı sabri abimize çamur attılar pezevenk ,karı satıyor falan dediler ,kesin iftira, yalan adam öyle biri olsa palayı kapıp vatan haini gezicilerin üstüne yürür mü.
palalı sabri'den allah razı olsun,ebrıu ablamızı yanlız bırakmamış dubai-katar gezdirmiş.

extra konser olayıdır,sahne sanatçısı meneger ilişkisi. ne güzel.bereket versin..

geçen duydum yıldız tilbe'de üsküdar-fethi paşa korusunun çıkışında daire almış lebiderya boğaza nazır, manzara tam.epey cukka ister..
ibrahim'de yıldız hanım için iftiraya başvurmuştu zepevenklerden kurtardım diye ibo uyuşturucu falanda dedi aklımda kalan olur mu koca sanatçı yıldız abla ,külliyen yalandır, ben severim yıldız ablayı dinine bağlı vatanını seven bozkurt işareti yapan, muallak taşını seven ,ibo kürdü sallamış,yıldız abla umreye bile gitti ,namazında niyazında.

allah ebru polat ablamızı başımızdan eksik etmesin, palalı sabri'yi de mhp partisinden milletvekili adayı görmek istiyorum.

zafer islam'ın..
görsel
görsel
patates olmuştur.

allahın verdiği dudaklarla oynamayın oynayınca maymun götüne dönüyor ağzınız.
Bu kadın bu kafayla nasıl hukuk okuyup avukat olmuş aklım almıyor.

Demek ki bir baltaya sap olmak imkansız degilmiş.
Altın kaplama galiba.
Valla 900 liraya sakız varsa alan da vardır.

“Sosyal medyada Paylaşmak doğru değil” diyorlar.

Reklam almış da olabilir.

Sabah akşam reklam paylaşıyorlar zaten.
görsel
demek ki iyi para kazanıyor. şarkıcılıktan...
6 milyon tl ye araba almış.

https://www.posta.com.tr/...-haber-fotograf-2412399-9
gerçekten de gösteriyor ya şaka gibi.
Aşı olmamış Koronaya yakalanmış.
Evde hafif geçiriyormuş.
instagram da anlattı.
Geçmiş olsun.
(bkz: düşman başına).
Ülkenin en güzel kadınlarından biridir..
Piyasadaki şişme karılar daha çekici.
500 bin tl harcayacak olsam bunu şey yapmazdım, beyefendi zevksizmiş. daha iyi yüzükler alınırdı o paraya.
Yüzüğü ne kadar iri.
Ebru Polat, kendisine 500 bin TL değerinde bir tektaş hediye aldı. Yüzüğüyle poz veren Polat, “Aylar önce yarattığım kozmetik markam Ebru Polat Cosmetics’in satışları çok iyi gidiyor, kendimi ödüllendirmek istedim.” dedi.

görsel
Türk pop müziği şarkıcısı. Aynı zamanda avukat olan güzel bir kadın kendisi. Şu aralar psikoloji bölümünde Master yapmaktadır.
görsel
görsel
görsel
görsel