bugün

(bkz: roberto carlos vs selçuk sahin)*
Bayan bir müdürün olduğu işyerinde "Google"da aranmaması gerekn kişi.
saçlarını talihsizce sarıya boyatıp çok tipsiz bir aysun kayacı çakmasına bürünmüş kadın.
her haliye güzel ve ama ses güzelliği yok maalesef.
sürücü ve yolcu havayastığı standart donanım betonarme hatun.
(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
(bkz: şişko nuri)
10 cm uzunluğunda etek giyen, silikonlu memelerini göğüs ucu hariç tümden sergileyen herhangi bir kadın için "çok güzel", "nikahıma alırım", "ohhh, aşığımmm" diyen, orda burda photoshop'lu olduğu her halinden belli olan fotolarını paylaşan abazanların olduğunu gösteren kadın.
meme-göt-am-bacak 4'lüsü her kapıyı açıyor.
okan bayülgen'in resmen taşşak geçtiği hatun.
hukuk fakültesinden nasıl mezun olduğunu merak ettiğim hatun.
okan bayülgen taşşak geçince bizim de tü kaka dememiz gereken kadındır.

la oğlum bişeyi de aklınızla düşünün. sade okan düşününce yeterli olacaktıysa sizin kafanıza niye beyin koyuldu.

ilik gibi de kadın işte. gören de derki hepiniz "zeki ama leş gibi kadın" düşkünüsünüz.

"silikonludur, açık saçık giyinir şöyle yapar böyle yapar." ya ne olacağıdı? yaptığı iş bunu gerektiriyor. amacı siktriboktan pop şarkılar söyleyip açılıp saçılıp ilgi çekmek para kazanmak. ha pop müziği en başta ben götünden sikiyim orası ayrı ama var bu işin piyasası.

şimdi okan iki laf etti diye bunu getirip buraya sayfa sayfa yazmanın ne alemi var. biyons'a şakira'ya yapıyo musun aynı laga lugayı.

haa öte yandan idil biret yıllar yılı klasik müzik yaptı da ne oldu? bi kere alıp eline dinledin mi bi konserine gittin mi? hepsini geçtim girip de başlığının altına bu kıza yazdığın kadar entry yazdın mı?

bırakalım goy goyu abiler. "okan dedi hadi hemen yazalım ki okursa mokursa nickimizi görsün" diye mi düşünüyosunuz anlamadım ki.

okan da çok adamsa bu zirzopları çıkaracağına efendi gibi konuklar çıkarsın efendi gibi konular konuşsun...
kendisi yanına iki yancıyla disko kralı programına gelmiştir; biri dudakları, diğeri ise göğüsleridir. yancıları da masada, bakın bakın göreceksiniz. *
kurtlar vadisi pusu'nun yeni çifti. *
yeminle objektif bakmaya çalıştım bu kadına, hem de defalarca. ama yok yahu, bildiğin güzel değil işte bu kadın. yarım kilo silikondan dolayı kapanmayan bir ağız, makyajdan aslı görülmeyen bir ten, eblek bakışlar.. hani o kötülediğiniz türk kızını buna bakarak kötülüyorsanız, geçerli bir sebebiniz var demektir uuserlar. affettim gitti hadi.
vücuda gelelim diyeceğim ama, kadının giydiği * kıyafetlerin basitliğinden ötürü her baktığımda midem bulanıyor, yorum bile yapamıyorum.
nolur azalarak bitsin.

edit: resim vermeden de edemedim. bu mu güzel şimdi allasen?

görsel
eski kıyafetlerimi mahalledeki yoksullara veriyorum diyen, bu inanılmaz gerçekçi, mantıklı ve zekasına yakışır açıklamasıyla ortamı neşelendiren şarkıcı. bu açıklamaya karşı, masadakilerin ve okanın neler söylediğini yazmama bile gerek yok sanırım. *
türkiyede özel üniversitelerde hukuk fakültelerinin sayısının baya bir çok olduğu düşünülürse,hukuku bitirmesine şaşırılmaması gereken hatun kişi.
disko kralında -ben hukuk fakultesini bitirdim diyince yavuz bingölden uygun cevap gelmiştir -bitirmekle olmuyomuş demekki, ama unutulan bir şey var; (bkz: mikrofon)
vücuduyla ön plana çıkan, çift hava yastıklı, muhtemelen yüzünde de estetik bulunan popçu.

disko kralı'nda, okuduğu kitaba örnek verecekken, okan bayülgen'in: "sakın yazar ve kitap adı söyleme, geçen hafta konuk olan yazarın ertesi gün türkiye'de 40-50 milyon kitabı sattı, yazar ismi söylersen kanal kapanır." gibisinden dalga geçmesinin ardından, kitap ve yazar ismi vermeyen kişidir aynı zamanda. aynı programdaki diğer bir olayı ise, elbiselerini mahalledeki fakirlere dağıttığını açıklaması olmuştur. stüdyodakilerden: "sizin mahalledeki bakkal böyle giyiniyor herhalde" gibi tepkiler almıştır. bunun üzerine rezidansta yaşadığını söylemiştir.
mavi şeker adlı programda dudaklarında silikon olmadığını iddia eden, seyircinin ya kör ya da salak olduğunu sanan silikonları beynine çıkmış insan.
agzi boyum kadar olan "r"leri yuvarlayan show girl.
bugün kendisini power turk'te 75 kez dönen klibiyle tanıdım. * ilk gördüğümde yuh ulan bu ne taş hatunmuş dediğim, 15. kez izlediğimde lan hatun sırf silikon ve ses yok dediğim, 45. kez izlediğimde şarkısının iğrenç olduğunu anladığım hatun kişisi.
gayet güzel ve seksi bir hatundur. silikonları olsa nolur olmasa nolur ? sanki gidip elleme imkanı var da silikon olması hoş karşılanmıyor. sonuçta sen o görüntüyü tüketen birisin. e o görüntü de güzel mi ? evet, güzel.
kliplerinde hep aynı şekilde şarkı söyleyen (eller garip bir şekilde yüzün etrafında döndürülüyor) şarkıcı..

bu tavrı fena halde obsesif kompülsif gözükmektedir. kendisinden farklı açılımlar beklenmekte midir? evet beklenmektedir.
sezen aksunun bu kıza nasıl olupta şarkısını verdiğini anlayamadığım kişi. ayrıca office girl ümüz sayesinde şu ebelek " sana dokunamıyorum buna inanamıyorum " şarkısını günde milyon kere dinleyip iğrenç ve son derece kusmuk bulduğum şarkıcı.
her klasik tiki pop şarkıcısının istediği şeyi istiyor kendisi. şarkılarıyla, kilpleriyle ve verdiği pozlarla bunu basbas bağrıyor. biri bu garibin imdadına yetişsin.

ne mi istiyor? (bkz: yarrak)
(bkz: airbag)
(bkz: koyyım da tur at) kalıbına uyan bir isim. ama denmez, ayıptır.