1. 1.
  bwm nin uzay kasasından önce kullandığı kasa modelidir.
  3 ... devedikeni
 2. 2.
  hastaları olan BMW modelidir. Genelde tamirciler bu kasa bir arabayı alarak modifiye ederler. (bkz: düzmek). 15 jant lastikler bu arabada inanılmaz görünür. Hele de biraz yere yaklaştırılmış ise, ön tarafa iyi bir karlık ve arkaya da iyi bir rüzgarlık ile mükemmel bir görüntüye ulaşır.
  Alınası, modifiye edilesi, sürülesi bir arabadır fakat iyi bir motor seçenegi ve beygir gücü ile bu keyfi yaşamak ülke şartlarındaki benzin fiyatları düşünüldüğünde yorucudur, yıpratıcıdır.
  3 -1 ... micomania
 3. 3.
  gençler arasında en cok tercıh edılen kasa tipidir 325i olursa tadından yenmez. kaza riskinin en cok oldugu araçlardan biridir. ve su şekilde hitap edilir. e30 bir tutkudur.
  2 ... katiksiz
 4. 4.
  1984-1991 yılları arasında üretilen bmw nin 2. nesil 3 serisi aracıdır.en çok tutulan bmw kasasıdır. e30 un ciddi anlamda fanatikleri vardır.
  2 ... 19 12
 5. 5.
  (bkz: piç kasa)
  ... don the frapan karl malone
 6. 6.
  Serbest çalışan azeri yosmalarının fuhuş çetelerinin eline düşmemek için kullandığı koddur.
  ... morbeyaz
 7. 7.
  (bkz: borbet)
  1 ... brian o conner
 8. 8.
  pazar günü sefaköy'de bunun onlarcasını görmek mümkündür.
  1 ... imitasyonn
 9. 9.
  claus luthe'nin ağız sulandıran çalışmalarından.lakin ülkemizde son zamanlarda modifiye sektörünün gelişimine paralel olarak hatrı sayılır miktarda modifiyeli modelleri her köşede bitmeye başlamıştır.özellikle borbet jantlar,artık bir şahin için cms 40 neyse,bir e30 için de o anlama gelmektedir.
  ayrıca sefaköydeki e30ların %90 ı borbetlidir.
  ... astragsi
 10. 10.
  325 2.8 hartge modeli tam anlamıyla ölüm makinasıdır. kırmızı renkte, borbet jantlı, spor helezonlu, cabrio modeli hastasına orgazmdan daha zevkli anlar yaşatabilir..
  1 -1 ... justgivemeonenightinheaven