bugün

Sözlük hala batmadıysa böyle yufsırların yüzÜ suyu hürmetine batmadı. Allah onlardan razı olsun. Ne zaman giderse ben de o zaman giderim.
Tam bir Mal aq.
sürekli gidip gelmesinin can sıkması dışında entrylerini çok sevdiğim, feci sempatik yazar. hep kalsın.
aktrolleri tek cümle ile postaladığına şahidim. güzel yazar vesselam.
klavyesine kuvvet olsun, sözlüğün sağlam çimentolarındandır.
https://m.uludagsozluk.com/e/45365469/
Hakkımda yaptığı nokta atış tahmini konusunda tebrik eder, 2019 yılında yeşil pasaport çıkartırken çekindiğim fotoğrafla kendisini doğrulamak isterim.

görsel
Artık üstünden amortisman ayrılmayan sözlük demirbaşı.
Lubunya kelimesini cümle içinde ve tam gediğine oturtarak kullanabilen bombastik yazar.
Benim diye verdiği numara inşaat şantiyesine ait çıktı. Akabinde 18 adet inşaat işçisinin tacizine maruz kaldım. Engelle engelle bitmeyince 28 yıllık numaramı değiştirmek zorunda kaldım.
Benim numaramı mı vermiş yani diye düşündürebilir. Yanlış anlaşılma olmuş olabilir. Olmayabilir de.
Şlomo Geron ve yahuda getz'in çok iyi dostu olan yuzır...

Şlomo Geron ve yahuda getz'i sanırım herkes biliyordur. işte bu ikisi bildiğiniz üzre çok önemli bir şeyin peşindeydiler.

aradıkları şeyi bulmak için yıllarca kazı yaptılar, nihayet hezekiel tapınağının derinliklerinde katmanlar halinde birbirine sarılmış ve iyi korunmuş bir perşomen buldular, perşomeni açtıklarında karşılarına şu yazı çıktı;
görsel

o an anladılar ki üçüncü tapınağı bulmalarının tek yolu, üçüncü yoldaşı bulmaktı.
"אדוננו נתן לנו את בית המקדש" diyerek sevindiler kendi aralarında.

lakin erector onların aradığı şeyin yerini onlara asla söylemedi. bir şey söyleyecek gibi eğildi onlara doğru ve şu sözleri fısıldadı;
"Sakladım söylemedim Derdimi, gizli uyuttum..."

Şlomo Geron ve yahuda getz, erector'un yanından ayrıldılar.

bu sözleri düşünerek üçüncü tapınağın sırrının emin ellerde olduğunun huzuru içinde bu dünyadan göçüp gittiler...

"אדונך לא נטש אותך, והוא גם לא שכח אותך..."

şalom aleichem...!
yeraltı dünyasının kitap ticaret ağını yöneten gizli baronudur.
Kave müdavimi gibi gözüken aslında çok gizli kapaklı işler peşinde olan bir dedektif de olabilir. Bunu nereden anlıyoruz söyleyeyim. Neden insanların konuşmalarını açıklayıp ve eşkalini betimliyor Himm. Bir yazar.*
kesin yavudi.
elinde iğne ve çuvaldızla dolaşan sözlük uyarıcısıdır, uyuklayanların kabusudur.
çaylaklığı sebebiyle bulgaristan'a gitmiş ve kankan dansının aslında bulgaristan'ın yerli ve milli dansı olduğunu, offenbach'ın aslında bulgar olduğunu ve isminin ofenbahov olduğunu anlatmaya çalışan yuzır.

işte karşınızda erector çuçulara dikala kankan dans grubu;
https://streamable.com/f6bzfs
Bahçesine gargat ağacı diken yıvzır kimlerden korkuyorsa artık.

Ehehe reis sana sataşamazlar bellerinde meşe odunu kırarım ben de bahçeye meşe diktim.
erector hep 12 den vurur.
Yılbaşında yere nar fırlatır patlar nar.
sürekli ya ramide yada taksimde gezen zevat..
zevat birden fazla kiş için kullanılır. burada doğru kullanım "zat" olmalıdır.
"zevat birden fazla kiş için kullanılır. burada doğru kullanım "zat" olmalıdır."

erector franka her olayda tek attığı için, erector'u görünce dizinin bağı çözülüyor. 1'i 5 görmesi doğal. muahaha.
hezarfen ahmed çelebi (1609-1640) nin bilmem kaçıncı kuşaktan torunudur.
3 tas has hoşaf derken hoşaf içen youvzır...
Lan tengir yahudi diyordun bunun için ama bildiğin Rus çıktı.