1. 1.
  bugün hayata geçen yeni sağlık uygulaması.
  devletimiz çalışıyor hamdolsun.
  1 -1 ... erik cekirdegi
 2. 2.
  akp liler de işe yaramayacak olan uygulama. kalpleri atıyor ama beyne oksijen gitmediğinden dolayı kalpte yavaşlıyor.
  4 -3 ... agresif edward
 3. 3.
  çok güzel bir uygulama. facebook gibi düşünün, profiliniz var resim vs. sonra bunu kimler görebilir seçeneği var, tüm hastane ya da sadece muayene olduğum doktor ya da hiç kimse. sonra muayene olduğunuz doktora yorum yapıyorsunuz misal ben geçen ay gittiğim doktora şöyle yazdım; hiç ilgilenmediniz sizin olduğunuzu bilsem gelmezdim yazdım, 10 üzerinden 1 puan verdim. çok güzel, bu şekilde kalite artar.

  https://enabiz.gov.tr/Giris.aspx
  ... emelmemel
 4. 4.
  son yıllarda hayata geçen en önemli uygulama.

  yıl 1995 falan Hacettepe üniversitesinde bu sistem dosya sistemi olarak uygulanıyordu. bir tane klasörüm vardı. her randevudan önce dosyamızı alır giderdik muayeneye. doktor açıp bakardı durum nedir ne var falan diye. sonra Hacettepe online sisteme geçip kağıt işlerinden kurtuldu.

  şimdi tüm ülke bu sisteme geçmeye çalışıyor. nitekim tam olarak geçilmiş değil. iki ayrı şehirde girdiğim iki ayrı hastanenin birisinde varken diğerinde yok. hatta doktora uygulamayı açıp böyle bir uygulama var dedim 3 gün önceki röntgeni gösterdim. haberim yok hiç dedi. nasıl bir bakanlık amk bu. uygulama yapıyorsun sisteme geçiyorsun ama doktoruna haber dahi vermiyorsun.

  velhasıl;

  çok güzel uygulama.

  ayrıca organ bağışı bölümü var. tık tık tık seçerek organınızı bağışlayabiliyorsunuz.
  1 ... tembel adam
 5. 5.
  Merak edip böbrek bağışı yapa tıkladım ve şuan bir böbreğim yok. dikkat edilmesi gerek. Emin misiniz diye sormuyor. Ben yandım siz yanmayın.
  2 ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
 6. 6.
  Kamu spotlarıyla da tanıtılan uygulama.
  1 ... ne oldu rengin soldu
 7. 7.
  bugün üye olduğum hede. lakin sistemden çıkamıyorum zira sistem beni lütfen değerlendir diyor. tamam lan 5 üzerinde 3 verdim. kaydet dedim. bir de yorum yap diyor. ne yapacağımı bilemedim. bekliyorum..
  1 ... true
 8. 8.
  devletin vatandaşlara sunduğu e-devlet tarzı sağlıkla ilgili müthiş projesi. akıllı saatinizdeki kalp ritimlerini bile sisteme entegre edebiliyor. bütün sağlık kaydınız röntgen emar kan tahlili hangi hastanede yaparsan yap istediğin yerden cep telefonundan bile bakabiliyorsun. google market apple markette uygulamaları mevcut.[ http://www.e-nabiz.com ] (bkz: ) bu site uzerinden ayrintili bilgi edinilebilir. sürekli geliştiriliyor. ileride hayatımızın çoğu noktasında kullanılacağını şimdiden söylemek zor değil..
  ... expiresso
 9. 9.
  http://www.e-nabiz.com/
  ... expiresso
 10. 10.
  hemen girin kaydınızı yaptırın arkadaşlar, uygulama çok güzel. en azından muayeneye gittiğiniz doktora puan verip yorum yapabiliyorsunuz. doktorlar da ayağını denk alsın bundan böyle . acımam basarım eksiyi.
  3 ... testestorant