bugün

entry'ler (1431)

şıllık

kötü kadınlara söylenmesiyle bilinen en sevdiğim yeşilçam sözlerindendir.

denetimli serbestlik

Denetimli serbestlik süresi boyunca adli sicil kaydında görülebilen durumdur. Fakat üzerinizdeki tedbir kaldırılınca yeniden sabıkası tertemiz birisi olursunuz.

futbolcular ve basketbolcuların arasındaki farklar

Futbolcular istedikleri yere tükürür, sümkürür fakat basketbolcular yapamazlar.

deli olmadığınızı kanıtlama cümlesi

2 kere 2 beş yapar.

barda

Türk sinema tarihinin en fastastik, en dramatik, en reality 2.filmidir. Ne de olsa yönetmeni serdar akardır.

nesine com

Diğerlerinin arasında uygulaması en janjanlı böyle civcivli olan sitedir. Oynuyoruz, doyamıyoruz s.kilmelere.

i am a killer

Netflix' in 2.sezonunu bugün çıkardığı drama türü bir reality belgesel dizisidir. 1. Sezon mükemmeldi, 2 sezonu şimdi izlemeye başladım. Herkese tavsiye ediyorum. `

kemal sunal replikleri

Çapkınlıkta ilk prensip başarısızlıktan hiç korkmamaktır. En iyi taktik ısrardır.

çipli ehliyet

Yeni ehliyetler iyidir, güzeldir. Avrupa Birliği standartlarında olduğu için Avrupa Birliği Ülkelerinde, ülkeye ilk giriş yapıldıktan sonraki 6 ay araba kullanılabiliyor. 10 yıl maksimum süre geçerli olabilen, ağır vasıtalara 5 yıl geçerlilik süreleri vardır.

uyuşturucu

Bunu satanın Anasını avradını sikeyim, nasıl vicdanınız var lan sizin o. Çocukları, 3 kuruş para kazanacaksınız diye insanları mahvediyorsunuz yazık çok yazık. inşallah hapishanede çürürsünüz ibneler.

iyi bir eğitim almamış kişilere tavsiyeler

iyi bir eğitim almamış kişiler zaten bu yazıyı okumazlar. Çünkü onlar akıllı olurlar. Sözlüklerde falan da takılmazlar, onlar işinde gücünde, pazar tezgahlarının ya da sanayi de işine gücüne bakmaktadırlar.
Ama illaki bir tavsiye vermem de gerekiyorsa o da şu olur; başarmak için kimsenin onayına ya da parasına ihtiyacınız yok. inanıyorsanız her şey olur.

atiye deki sevişme sahnelerine kenan doğulu yorumu

Vur enişte sende vur.

annabelle 3

Film gayet güzel. Beklentileri karşılıyor, nabzım film başladığından beri hiç düşmedi. Ciğerli film yapmışlar, helal olsun sana ödediğim 2, 99 TL' ye.

irrasyonel korkular

Kısacası tüm yaşadığımız fobilerdir. Anlamsız ve gayesizce bir şeylerden korkuyorsanız, içinde bulunduğunuz bu durum irrasyonel kaygıdır. Yani kişi yaşadığı korkuyu temellendiremez ve amaçlandıramaz ama yaşadığı korku gerçektir. ( bu da bir tür deliliktir.)

işte yaşadığımız bu kaygı, korkuyu kendimize açıklamayadığımız gibi, başkalarına da anlattığımız da saçmaladığımızı düşünürler. işte buradan baktığımız da insanoğlunun ne kadar ilkel ve gelişmemiş bir tür olduğu gayet net bir şekilde anlaşılıyor..

irrasyonel insan

mantıksız inançlarıyla yaşayan insan demektir. kısacası saçmalıklarla yaşayan, bu saçma değerleri benimsemiş insandır. bizim ülkemizin de genelde irrasyonel insanlardan oluşmaktadır.

bu tür insanlar dramatik gerçekliğin içinde yaşayıp, her allahın günü içinde bulunduğu, yaşadığı kötü kadere lanet ederler ve yaşadığı herşeyi kader diye de kabul ederler.

Yani şeref, onur, gurur gibi değerler insani değerlerlerdir. Kısacası manevi olan herşey irrasyoneldir diyebiliriz.

türk dizisi izleyen insan zekası

irrasyonel insandır. zira türk halkı da irrasyonel bir halktır. keyfi yerinde ve zaten kıt kanaat geçiniyoruz. dram da mı izlemeyelim kardeşim.

mutlu ülke özellikleri

insanlar savaşmaz, herkesler sevişir, yiyişir. Uyuşturucu kullanmak suç olarak görülmez, kimse kimseyi ayıplamaz. Toplumsal baskı yoktur, ahlak normlarını toplum ya da din değil, kanunlar belirler.

ekstazi bağımlılığı

Kimyasal'a ilk adım, gerçek bağımlılığa çeyrek kalmıştır. Siz istemeseniz de o kendini istetir, hatırlatır. Fiziksel olarak ilk zamanlarda kişiyi zorlamasa da psikolojik olarak bağımlılığı çok güçlüdür. Kullanmadığınız zamanlarda; hayat çok yavaş, herşey manasızdır. Ve anlamsızca kullanan bünyeler bir boşluk içindedirler. Çünkü hayatlarında birşeyler eksiktir.

insan ne zaman özgürdür

Herşeyini kaybettiğinde özgürlük başlar.

köylülük göstergesi olan şeyler

Duvarlarda çerçeveli gül örgüsü desenler bulunması. Yine duvarlarda asılı Türk bayrakları olması.