bugün

(bkz: dövmeleri olan yazarlar)
hiçbir zaman bir tane ile yetinilmez çünkü.
bel gamzelerimin arasında örümcek** dövmesi olan yazarların da arasında bulunduğu yazarlar topluluğu.

(bkz: bel gamzesi)
(bkz: xenon1453)
(bkz: akrep dövmesi) (bkz: sol kol)
Kızı Alya'nın ismini vücuduna dövdüren ünlü köşe yazarı Ayşe Arman vücuduna yaptırdığı dövmelerin 'yer'leri konusunda sürekli sansasyon yaratmıştır.Bu yüzden de en popüler 'dövmesi olan yazar'lardan biridir.
Ben ben ben..
görsel
(bkz: darbeli matkap)
abdestsiz olmaları muhtemel yazarlardır.

Muhtemel diyorum çünkü belki dövmeyi yeni yaptırmıştır abdesti bozulmamıştır henüz. *
(bkz: acı var mı acı)
cesaretlerinden dolayı tebrik ettiğim yazarlar.
sibel kekilli.
ben.

dövme 1 :

http://img195.imageshack....g195/2466/resim001flj.jpg

(bkz: non serviam)

sırtımda da hanımın adı yazıyor (@2)

(bkz: forever betul)
sanırım ömür boyu cenabet olmaya mahkum olmuş yazarlardır.

allah affetsin, ne diyelim...
(bkz: piercingli yazarlar)
(bkz: benim lan bu):o) *
neden boyle bir baslik acilmis, siniflandirma yapilmis anlamadim ama sadece dusunduklerimi ifade etmek istiyorum.

dovmeli olmak bir ayricalik degil, sadece bir tercih.
kulak deldirmek, piercing takmak, sac boyatmak, estetik yaptirmak, turban takmak, hatta cinsiyet degistirmek, vb. gibi.
kimisi kalici bunlarin, kimisi gecici ama onemli olan tercih, toplum normlarinin disina cikmak, kendini ifade etmek...

bana ozgun olan, hissettiklerimi yansitan bir yaziyi, sekli, vb. vucudumda tasimak sadece beni ilgilendirir.
dinin her kuralini yerine getirmeyen/getiremeyen birisi olarak dinle ilgili yapilan yorumlari takmadigimi/takmayacagimi soyleyebilirim *
gunahi da sevabi da bana.
kimseye giren cikan yok, rahat olsun herkes der gecerim.

bir de dovmesiyle hava atan gorgusuzlere de diyecek bir sey bulamiyorum, var cevremde boyle gencler *

ps : ayrica yaptirip da pisman olan ve sildirmek isteyen arkadaslar, londra'da lazerle siliyorlar ama biraz pahali ve cildi yipratan bir uygulama. turkiye'de yapan yer var mi bilmiyorum, bakmak lazim.
pek fazla görünmeyen bir yerimdeki şık bir dövme ile içlerine dahil olduğum grup.
(bkz: aaa benim lan bu)

çok güzel bir dream theater simgeli dövmem var. iyi ki zamanında dövdürtmüşüm. * ikinci dövmeyi yaptırmayı düşünüyorum.

(bkz: ilham kaynağı olarak bluevelve dövmesi)

bluevelve editi: http://galeri.uludagsozlu...6vmeli-yazarlar_20374.jpg
(bkz: uludağ sözlükteki dövmelik yazarlar)
dövmesini sergileyerek kız sikecelerini düşünmektedirler.
bir hastalığa yakalanmış yazarlardır.

hastalığın adı, "tattoolius"
dahil olduğum gruptur. * * *

edit: caps; http://img836.imageshack.us/img836/1700/dsgf.jpg * *
@7 abdeste engel değildir dövme şunu anlayın artık yahu.

2 tane de bende mevcuttur efenim. prodigy karıncası ve tabi ki büyük üstad eric cantona dövmelerim var.
celtic olarak bilinen tarzdaki 2 dövmemle katıldığım gruptur.
(bkz: peizerat)
bir anka kusu gibi kendimi külümden yarattim.

oncelikle bir anlami olmalidir dövmenin.
kisinin kendisini anlatmalidir.

( sol kolumda bir anka kusu dovmesi var benim, yapilali yaklasik 4 sene oluyor ve aslinda disaridan gorundugunde aaa ne guzel olmus denilecek durumda fakat aslinda bitmis , sonuclanmis bir dovme degildir kendisi.

Sebebi ise kendime gore bazi gerekcelerim var, evet en bastada belirmistim anka kendini kendi kulunden yaratmis.

Benimde hayatim da simdiye kadar elde etmis oldugum hersey sadece benim emeklerim ve ugraslarimla olan seylerdir.katkisiz, desteksiz ve benim hayatimin artik tamam diyebilecegim ,ileriye donuk olan her zeminimi hazirlamis oldugum yasima ulastigimda benim dusuneme gore bu 43-45 arasi anka kusu tamamlanabilir ve bitirilmek uzere o koltuga tekrar oturulur dusuncesindeyim.
benimde içinde bulunduğum grup sağ omuzda 18cmlik bir maori. omuzun içinde lethe yazısı. oh mis.
bugün itibariyle bir patişim var çok sevimli.