bugün

erkek iseler askere gidince piercinglerini çıkarmak zorunda kalacak yazarlardır. *
oncelikle;
(bkz: aha bu benim)

sözlükteki solcu yazarlar, kız yazarlar, metalci yazarlar derken eksik olandır.
* *
-crzytarantla kimdi?
+abi var ya sözlükteki piercingli yazarlardan.
-haaa o kadar gruplaştık yani.
+o kadar.
aralarina benim de katilmam gereken grupmus. orgy yapariz yakinda..
benim bu yazar diye düşündüren söz. (bkz: benide alın)*
+bende yok.
-tamam siradaki.
göbekte yağ oranı azken göbeğe yaptırdığında gayet hoş dururken, birden alınan kilolar sayesinde çıkan göbeğin içinde kalıp yazara rahatsızlık verebilir.
*
piercingleri kaşlarında olan yazarlar piercingi çıkarttıkları zaman kaşlarında oluşan izle yaşamak durumunda kalırlar. oluşan izin kaybolması ise hayli uzun sürer.
(bkz: lock)* *
(bkz: fazladan delikli yazarlar)
birden fazla piercing'i olması halinde farklı sıfatlar kazanan yazarlarımız.
(bkz: delikli nane)
mıknatıs yardımıyla ortaya çıkarılacak yazarlardır.*
ebeveynleriyle aralarında bir dönem-!- "ufak-!" bir sürtüşme geçtiği kesin olan yazarlar(dır).
alıştırarak; örneğin önce kulak kepçesi, sonra burun ve nihayet kaş piercingi ile ebeveyn karşısına çıktıkları için hiçbir sürtüşme yaşamamış olmaları da muhtemel yazarlardır.
idealistkuzu kaşında var bide dudağında var. şimdi bir de burnunu deldirdi.
(bkz: siz kaçın beni tanıdılar)
bende de var diyerek, aralarına kendimi dahil ettiğim yazarlardır.
göbek deliğimde bir adet piercingim var. dilime babam izin vermiyor malesef ama kafaya koydum.
makarna süzgeci oldun iyice esprilerine maruz kalan yazarlardır.
ben, sen, o, biz, siz, onlar.
Kasima yaptirdiktan sonra dahil olacagim yazarlardir. (bkz: gençken herşeyin bokunu çıkartmak)
sol kaşımda bir adet mevcut olduğu için aralarına katıldığım gruptur.
oralarına buralarına metal hurdalar taktıran yazarlardır ileride sıkıntı çekenzi.
X-ray de otuyor mu lan hihohahohihoha, ayrıca hepinizin sonu makarna süzgeci gibi olacak hohohahahoahi hihi.
hello der, giderim.
gecenlerde sol gogsume yaptirmak istedigim fakat meme ucun icerde diyerek yapmayan arkadaşımin bokuna yaptirmadim.