bugün

çomarlendde sizi sikerler olm. doğa güzel diye gidiyorsunuz ama orada kadınlara tecavüz edip başını taşla ezen köylüler var.
" Seninle doğu ekspresinde karşılıklı şarap içip sevişmediysek bu da bizim ayıbımız olsun. "
görsel
Harika sömestr tatili için yapılabilecek bir plandır. Evli olanlar veya üniversite arkadaşları toplanıp muazzam bir masalsı yolculuğa çıkabilirler. Ben çok isterdim Kars'a kadar gidip her yerde ayrı bir anı toplamak. Denemekten vazgeçmeyin derim.
11 şubatta yapacağım uzun yolculuktur.
Şişirilmiş balondur.

Entellerin özentilerin yüzünden aşırı popüler olmuştur.
Bu yazın tekrar gitmek istiyorum.Ama süsleme falan yapmadık.Bir radyo ve dergiyle türküler eşliğinde doğanın tadını çıkardık.Bizim topraklar olduğu için çok keyif aldım.insanımız pis ama.Çekirdekleri yiyip atmışlar.
inin artık şundan. millet memleketten tursu kaşar taşısın.
içinde sürekli sucuklu yumurta pişirilen tren.
Uzun zamandır popülerliğin dibine vurmuş tren. Bir gün çok meşhur olacaksın, biletlerin tükenecek, millet sırf bunun için aylarca bekleyecek deseler bence kendi de inanmazdı bu tren; çünkü öyle mahsun duruyor ki garibim bana n'oluyor der gibi...
noli amk şu türk kızları kadar abartan bir varlık daha görmedim.

görsel
tren bahane eğlence şahane.
millet bunlar yüzünden köyüne gidemiyor amk..
salın artık şu treni be özentiler.

dedirten.
abartıldığı kadar olan yolculuk fakat bu süslemeler falanlar filanlar yani ne bileyim doğum günü partisi mi lan bu!
Tur şirketlerine toplu halde bilet satıldığı için vatandaşın bilet bulamadığı expres.
bilet bulunmuyormuş falan. la koca demiryolları bi katar daha koyamıyormu o hatta.
madem talep var yap bi katar daha günde 2 sefer olsun. talep varsa 3 koy alla alla. ilginç yani.
sakın personel falan demeyin. bi trenin personeli en baba 6 kişidir.
Özenti mözenti abi millet binip gezmek için, macera için taa karsa gidiyor Doğu ekspresi olmasa belki de milletin kars diye bi şehirden de haberi olmayacak. Ayda yılda bi akım başlamış millet atlayıp trenle karsa gidip geziyor oralarıda görüp tanıyor turist olarak geziyor bırakın da bunu karslılara çok görmeyin. Bırakın herkes bütçesine göre gitsin gezsin. Size kalırsa ne zaman nereye gitse özenti olursun zaten.

Dipnot: karslı değilim.
bu kadar meşhur olmadan önce kullandığım seferdir. şimdi ihtiyacı olan bilet bulamıyor. artık ek sefer kaçınılmaz.
Yeni Doğu Ekspresi geliyor
--spoiler--
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Doğu Ekspresi'nin amacı dışında kullanılmaya başlandığına işaret ederek, "Biz de diyoruz ki o zaman amacına uygun bir tren daha organize edelim. Turistik amaçlı gidenler de o trenle seyahatlerini gerçekleştirsinler. Hem Doğu Ekspresi vazifesini görsün hem de yeni amacına uygun bir turizm treni daha yapalım." dedi.
https://www.sozcu.com.tr/...resi-geliyor-3674024/amp/
--spoiler--
yurtdışına çıkamıyorsun vize çıkmıyor, evin yoksa akdenize inemiyorsun çok masraflı, insanlar kırk yılın başında farklı bir macera deneyimi fırsatı bulmuş haklı olarak değerlendiriyor, ne var bunda?

şey gibi, kız verse orospu, vermese kezban. bir de instagrama yediği o gerizekalı menemenin fotoğrafını atan kızlar gelip buraya salın şu treni yazıyor.

gidenin de, gitmek isteyenin de sonuna kadar arkadasındayım. bir daha gelmeyeceksiniz bu sığırların olduğu dünyaya, dolu dolu yaşayın.
her şey gibi bokunu çıkardığımız nostaljik tren.

pelinsu'lar, berkecan'lar instagrama fotoğraf koyacaklar diye millet köyüne gidecek bilet bulamıyormuş.
Tamam abartmışlar ama abartanları da abartmamak gerek dostum.
Hayaller doğu ekspresi hayatlar serviste tavana yapışıp seyahat etmek.
Gitmeyenleri itina ile yerin dibine sokulduğu olay.
pek bir numarası olduğunu düşünmediğim, istanbul'dan kars'a giden tren.