bugün

entry'ler (122)

şu olursa tayyipçi olurum denilen şeyler

dünyanın tersine dönmesi lazım.

başı açık olup bakire kalabilmek

yıl olmuş 2018 , açılan başlıklara , düşünülen şeylere bak ya . Yok arkadaş bizden olmaz .

açlıktan ölseler bile yazarların yemeyeceği şeyler

yumurta . hayatımda hiç
bir şeyden bu kadar tiksinmiyorum ya tüm yumurtalardan ve yumurtaseverlerden özür diliyorum:(

tekrar izlenmesi gereken filmler

city of angels . defalarca izleyebilirim.

filiz aker

manyak biri .

36 yaşında üniversiteden mezun olmak

başıma geleceğini düşündüğüm olay . yaş kaç olursa olsun hayallerinin peşinden gitmekte bir sakınca olmadığını düşünüyorum .

4 aylık hamile eşi bırakıp oteldeki kadına gitmek

otele tam olarak ne sebeple gittiğiniz bilmiyoruz , belki kadınla son kez konuşmak için gitti. zaten vatan şaşmaz evlendikten sonra kadınla ilişkisinin bittiği söyleniyor . vurulması da kapıdan çıkarken olmuş . Allah kimseyi bizim milletin diline düşürmesin . ve Allah rahmet eylesin Vatan Şaşmaz , nurlar içinde uyu .

insanı mutlu eden fotoğraflar

görsel bu çocuğun mutluluğuyla mutlu oluyorum her seferinde .

bayramlıkları baş ucunda uyumak

küçükken büyük hevesle yaptığım eylem . Artık bayramlık almayı bile bıraktım .

birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

özellikle hareketlerimi kontrol altına alırım , fazlaca gergin olurum , doğrudan gözlerinin içine bakamam kısacası saçma sapan bir insan haline dönüşüyorum.

tip hariç kadınları aşık ettirebilecek şeyler

espri yeteneği ki bir zeka gösterisi olur ve nezaket .

en iyi dizi karakteri

married with children - al bundy .

kitap okumanın bir sike yaramaması

Demek ki sana kitap okumayı sevdirecek kitabı bulamamışsın . Çünkü bir kere bir sevdin mi artık alışkanlık haline geliyor ve yemek yemek , su içmek gibi ihtiyaç duyduğun bir eyleme dönüşüyor . Bu arada devlete sesleniyorum kitaplar ucuz olsun!.

yürümek

daha sağlıklı yaşamamız için bolca yapmamız gerekendir . Uzmanların tavsiye ettiği adım sayısı günlük 10 000 dir , ruhsal ve bedensel sağlığımız için yürüyelim , yürütelim arkadaşlar.

sigara içmemek için 1 tek neden

kokusunun dayanılmaz olması.

yaşama sevincinizi sıfırlayan durumlar

istemediğin bi bölümde okumak , hayatın boyunca sevmediğin bir işte çalışmak zorunda olmak .

herkes nickine yakışanı yapsın

görsel

rehbere kayıtlı fantastik isimler

edepsiz
rum kürdü
ay götüm
pic mimar
fetö(kendisinin adi fethi)
pis herif
zibidi.

ruh halini bir fotoğrafla özetle

görsel bu.