bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
yepyeni bir 6. nesil sözlük yazarı insanı. Hoşgelmekle beraber sözlükte duruşu daim, entry'leri bol olsun.
(bkz: dört melek)
azrail, cebrail, mikail ve israfil den oluşan mahşerin dört atlısı.
güzel yazıları olan nadide bir yazarıızdır, içli ve gerçekçi bir yazardır.
(#9580360)
(#9592344) entrysinin büdnotuyla hak verdiğim yazardır. o konudan bende müzdaripimdir.
bu entry nin de sahibi olan kimse.

şeyler nerden çıkar..? ve nasıl biter... acı neydi Leo ve senbeni tanıştırmadan evvel aranız nasıldı acıyla.. Acı bir cisim olsaydı Leo, antartika gibi soğuk ve yalnız olmazmıydı... üzerinde fırtınalar esmezmiydi.. bir kuytuda hayat mı olurdum acıyla baş başa kalsam, sıcak ne bulsam... bir günışığı gibi, yolu yanlışlıkla yoluma düşmüş kaybolmuş bir bakış olsa ne olurdu biliyormusun ellerim yanardı.. çünkü ben çoktan yüreğini ellerine koymuş bekliyor olurdum.*
2026 - 18 ocak- *
kibar ve bilinçli yazar, mutlu etti... *
bilgili ve yurt sevgisinin ne demek olduğunu bilen yazardır .
yardımsever yazar.
(#10723093) nolu entrysi ile alnından öptüren yazar.
kendisi allah tan korkanlardandır.

edit.
(#11974311) bu güne kadar gördüğüm en iyi tanımlardan birini yapmış olan altıncı nesil uuser.
çok şey bilen, düşünen, yazan ve yazdığının sonuna kadar arkasında duran bir yazar...
Çarli'nin melekleri.
(#12544683) edit kısmı beni çok etkilemiştir. elinize saglık demek istedigim yazar.
kemalizmi ya da islam'ı bildiğinden şüphelendiğim yazar. -gökten indiği sanılan kitap- hususuna laf cambazlıklarına rağmen açıklama getirememiştir efendim çünkü açıklanamaz, herşey bariz ortada...
(bkz: kemalistlerin kendini savunamadığı gerçeği)
(#12573109)

kendi açmış olduğu başlığın altına tanım giremeyip çine düşmüş olduğu gafletin sancısıyla başka bir yazarında formata aykırı yazacağını düşünür.
formata aykırı yazarlar ile uğraşıp başını ağrıtan bir yazardır dort melek.
bu adam efendi yahu. harbi efendi.

(bkz: alın bunu listeye ilerde numune olacak)
neden çaylak olduğunu anlamadığım göz nurum...
altıncı nesil olmasından mütevellit, muhtemelen sözlük hesabını bir başkasına kaptırmış. yoksa bunca zaman burada olacaksın, format nedir bilmeyeceksin... olacak iş değil!

çaylak olmuş hesap sahibi.
5 gün aradan sonra tekrar yazar olmuş kişidir. "dort melek" sadece birkaç arkadaşıyla sözlüğü dağıtmış, makara yapmış ve moderatör ve yetkili abilerden fırça yemiş. 5 gün ceza almış.

seyircisiz oynamış değerlimiz.

(bkz: israfil)
(bkz: cebrail)
(bkz: mikail)
(bkz: azrail)

bu dörtlü de en tuhaf melekler israfil ve azrail. azrail kainat yaşadıkça can alacak ve geçmişte de aldı. oysa israfil günü geldiğinde kıyametin, sur u üflediğinde bütün canlılar yaşamlarını yitirecek ve tekrar üflediğinde azrail in de ne kadar aldığı can var ise hepsini diriltecek. azrail in üzerinden kalkacak yük ve tadacağı hafiflik hayal etmesi güç bir lezzet doğrusu...
(bkz: albert einstein)
cebrail
azrail
mikail
israfil

baş harfleri ile cami inşa eden dört büyük meleğimiz.

6.nesil, yaşlıca bir yazardır.
bengü'nün iki melek klibine konu olamamış 2 meleğin, konu olmuş 2 melekle bir okey masasında toplanıp, sözlüğe üye olmaya karar verip, bu nicki seçtiklerini düşündüğüm yazarlar.*
itiraf edin, sırayla entry giriyorsunuz dimi.*
güncel Önemli Başlıklar