bugün

entry'ler (258)

insani ukala yapan şeyler

Aslında çokta bi bok olmadığını unutmak.

disko kralı

sibel meriç in saçlarıyla oynayıp durması ve ağzını garip şekillere sokması seksi olmaya çalıştığının bi göstergesimidir?

muhteşem üçlüler

iyi, kötü, çirkin

kadınların anlaşılamayan hareketleri

uyandırmaya çalıştığın arkadaşının, uyandım uyandım diyerek seni yanından kovması sonrasında ise ağlamaya başlamasıdır.*

cenaze arabasına yazılacak sözler

işte gidiyorum çeşmi siyahım

çocuk tacizcilerine ceza önerileri

sikini kesip kendi götüne sokmak.

üniversite öğrenciliği

fatura ödeme alışkanlığı yapar, kaç gün aç kalabildiğinizi yaşayarak tecrübe ettirir, elinizde kalan cüz-i miktardaki paranızı en saçma nereye harcayabileceğinizi görürsünüz vs. vs. kısacası ders dışında herşeyle uğraşmak zorunda kalırsınız...

şehirlere özel hitap biçimleri

iç anadolu: ortaam.

doğmamış sözlük yazarı

babasının boncuklarındaki vitamindir.

düşünüyorum öyleyse varım üşeniyorum öyleyse yarın

(bkz: dövünüyorum öyleyse hatalıyım)

kocasına aşık kadın

yok öle bi kadın hepsi birgün sıkılır.

çin seddi bitiminde türklerin ilk tepkisi

şu duvar varya eskiden yoktu buralar hep dutluktu.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

gecenin bi vakti erkan oğur dinliyorsan ve özlüyorsan birilerini, gecenin kaçı olursa olsun arıyabileceğin birisi yoksa o saatte konuşabilmek iin işte o an yalnızlığın içine işlediği andır.

dort melek

güzel yazıları olan nadide bir yazarıızdır, içli ve gerçekçi bir yazardır.
(#9580360)

ali ağaoğlu

siteler kurup servetine servet katmak için ormanlık alanları yok eden sonrada reklamlarda boy gösterip sevimlilik yapmaya çalışan adam.
10 kata bahçeli ev yapana kadar ormanlık alanları havuzlu sitelere çevirmesen daha makbule geçerdi.

ben bu yazıyı kendime yazdım

işleri bombok etmekte üzerine yok lan. hemde son dakika golü gibi tam herşey yoluna girecekken eskisinden de beter hale getiriyon herşeyi salak üstü salaksın olm sen hay ben senin azına...

aşk acısını hafifletmek için gerekli materyaller

kesinlikle yalnız kalmamak en iyi hafifleticidir. bide olabildiğince karşılaşmamak -msn, facebook dahil- en iyisidir. ayrıca uzun süredir yapmak istediğiniz ama yapamadığınız herhangi bir planınızı hayata geçirerek te bu acıyı minimize edebilirsiniz.
(bkz: yolculuk müzik)

sevgilinin izlenesi halleri

uyuyorken izlemek, hele bide elinde kahve fincanıyla uyuyakalmışsa o yorgun ve şapşal haline doyum olmaz.

sabri kaleyi dusundu

vurursa gol vurdu taç.

türkan

ölenlenlerin kahraman ilan edildiği ülkemizin yeni kahramanı. kanal d deki dizide elbet te iyice övülerek ilahlaştırılacak kadındır. halbuki burs vermek için türkan hanımın vakfına başvuranlara neye göre burs verildiğini araştırın, harikulade bir adalet (!) dersi olacaktır sizlere.

edit: dünya kadar eksi aldım ama o eksi verenlerin en azından bi tanesinden düşündüğümün yanlış olduğunu doğru olanı bana anlatmasını beklerdim buna mutlu olurdum ve belkide yanlış düşündüğümü farkedip bu düşünceden dönerdim.