bugün

sevmediğim yazar. göğüs kılları fazlacadır. ayrıca bu entry mütemadiyen editlenir. bu da önemli bir bilgi. yazın kenara.
en eski arkadasım olan sevilesi insan
muhabbeti çok iyi olan, konuşurken insanı rahatlatan, kaliteli*, objektif entryler giren, mafyamıza üye*, msn zirvelerinin vazgeçilmez yazarı. kim bilir, belki bir gün ayaklı zirvede karşılaşabiliriz.**
bu sözlüğün en iyi nickine sahip kişisi. yazıları da iyi.
yazıları takip edilesi, nikinden ziyade yazdıklarıyla dikkatimi çekmiş, iyi bir yazar.
müthiş bir yazar
Kendisine topkapı sarayı hazine dairesini açtırtarak tüm yazını geçirmesini sağlayacağım, dert etmesin ona staj yeri mi yok dedirten, iyi ki artık tanıyorum diye düşündürten yazar. **
herşeye eyvallah diyen yazar.

- dopdop devamsızlığından dolayı okuldan atıldın
+ eyvallah hocam
gece gece beni kopamış yazardır, allah da onu koparsındır.
efendim kendisi ikinci devrimde beni selamlamış kişidir. ayrıca yazılarında noktayı kullanmaz. bu noktada klavyesinde nokta tuşunun bozuk olması mı söz konusudur, yoksa cümlelerin sonuna nokta koymayarak bir sonsuzluk vurgusunda mı bulunmaktadır anlaşılamamakta ve müphemiyet arz etmektedir.
yeni tanımama rağmen kanımın ısındığı, gördüğüm kadarıyla çok mütevazi bir sözlük yazarı
uludag sozluk bowling zirvesinde tanıştığıma mutlu olduğum, seviyeli, muhabbetli bir insan. o kadar cana yakın ki hemen ortama ayak sağladı..eyvallah*
nickiyle tebessüm ettiren yazılarıyla beklentileri boşa çıkarmayan eline sağlık yazar.
uludag sözlük bowling zirvesinde güzel güzel bowling oynuyorduk, otuyordum bi kenarda..sonra bir adam geldi yüzünde biraz masum bir gülümseme adeta küçük emrah gibi bakıyordu..evet bu oydu..dopdoptu..* sonra gittik biz onunla yemek yedik, bara gittik, içtik..sonra da eve gittik..* *
bana katlanabilmiş nadir insanlardan. sıcak adam sıcak.
bir an mavi gözleri sebebi ile montaj elemanı zannettiğim yoksa bilardo salonunun bir temsilcisi mi diye tereddütlü yaklaştığım yazar. geç gelmesinin haklı bir sebebi olduğunu bize ispat etmiş yazar ayrıcana...
ilk defa elimde bowling topu varken karsıma cıkan ben dopdop dediginde hayretlere düstügüm,son derece kibar ve iyi yürekli yazar kardesim.
"kendisi için web kameramı açıp açamıyacağımı" sormuş*, bu şekilde 1 e 1 olarak baybars ile tanışmış yazar. Çok sempatik, güler yüzlü ve oturaklı yazar. Sevilesi insan.
uludag sözlük bowling zirvesine geç de olsa iştirak etmiş yazar arkadaşımız. tanıştığımıza memnun oldum ama karpuzu kesemedik, piknikte artık inşallah.* zirve fotoğrafları konusunda da yetkili kişilik. hiç kırmaz ne şekilde olursa olsun ulaştırır fotoğrafları, eksik olmasın.
(#176157) nolu yazıdan da yola cıkarak herkesle iyi gecinmeye calısan kişidir, ayar vermek içinse biçilmiş kaftandır zira karşılık vermez, kendisini sevmeyenlerin kendilerini gözden gecirmesi gerekmektedir*
niciki arka arkaya söylendiği taktirde insanın dilinin damağına yapışmasına sebep olan uuser * ayrıca komik ve iyi bir yazar olduğunu söylemeyeceğim çünkü bunu zaten herkes bliyor. * * * * *
bir tanedir o bir tane.
ısrarla siyasi entry giren yüzsüz terbiyesiz yazar
(#225275)
sıcakkanlı sözlük yazarı.
(bkz: uludag sozluk teki siyasi denge)