bugün

Birinci nesil silinmiş yazar. Zallın eski kankalarından.
Eski bir silik yazar.
(bkz: birinci nesil silik)
canım arkadaşım. uzun zaman oldu görüşemiyoruz. kendimi sleepers filminde zannettim ya. (bkz: neler oluyor bana) bunu okuyamıcaksın ama sen iyi ki hayatımdaydın. görüşemiyoruz ama en eğlenceli zamanlarımın sahibiydin arkadaşım. hep rahattın hep boşverirdin ve ben hep pimpirikliydim. bence biz super bir ikiliydik. çünkü ikimizde karakterimizi yoğun yaşıyorduk. smiley is always here
cok eski ama cok kaliteli bir yazardi.. keske tekrar yazsa.
bundan taa dört sene evvel, arge sözlük'te konuştuğum, muhabbeti tatlı girdileri dehşet, sıra ötesi bir yazar. eminim beni hatırlamıyorsun ama, o günler çok güzeldi.
helal olsun.
aylardır amerika'dan gelemeyen yazar. furkan bırakmıyor lan bir türlü. sözlükten son çaylaklık ve siliklik zamanlarında yanındaki uyuz arkadaşları(üzgünüm öyle) yüzünden kendisine gıcık olduğum ve günah çıkartırcasına söylüyorum oh iyi oldu dediğim yazar. bunu kendisine söylememiştim ama hakettiğini düşünmüştüm. çünkü böyle her şeye boşver deyip çekip gitmesi ile beni sinir eden yazarın (siliğin) birden amerika'da olduğunu öğrendiğimde ise şok oldum. lan bırakıp gittin! daha tartışcaktık . gerçi her zaman ki gibi ben anlatıcaktım sen dinleyecektin sonunda ''boşverrrr'' diyecektin. ama ne yalan söyliyeyim üç aylık zamanda onu bile özledim lan. oysa çapa 'da taksim'de ne eğlenirdik lan. hey bu arada sözümüz var çapa'da akşam çıkışta koridorda koşma olayı. bu sefer yapmazsam adiyim.* ayrıca başka nickle sözlüktesin ama sen hep dopdopsun işte.
(bkz: işte geldim burdayım ben bu işte ustayım)
(bkz: so tell the girls that i m back in town)
(bkz: yahusak)
entryleri özlenen yazar. eskiler yenilere yapacak bir şey bırakmadılar deniyor ya sallanıyor. fake nickli yazarlar varken daha nice dopdoplar gider bu sözlükten. kalbimizde yaşıyorsun sen*.
sözlükten silinmesine anlam veremediğim yazar.
eski tadları büyüteç ile aramak için en tazesinden bir örnek.
o göbeğe bülbül öte diyip, cik cik diyerek selamladığım matruşkam.
bak baaak, çaylak bile olurmuş..
insan haber verir beraber olurduk breh.
sakallı barbie'm benim.
tanışmanın, konuşmanın zevk verdiği güzel insanlardan. şekerleme gibi bir çaylak, gönlümüzün yazarı. videosu da var elimde bunun.*
by sakallı.
sabahın 8'inde açık büfe kahvaltı yapacak yer bulamadığımız için birlikte kebap yediğim adam.
böyle hırpani, sanki hayattan vazgeçmiş, üstünü başını yırtsa yolda para vericeklermiş gibi.
belediye otobüslerinde php öğrenmiş coder.
satın aldığı her 100 boş cd'den 3'ünün bozuk çıktığı bahtsız.
albüm satışları iyi giderse ukrayna'yı bana getireceğine söz vermiş şahıs.
yakında hırpani mahlasıyla bir türkü albümü çıkaracak şahıs. birkaç parçayı dinledim, pek leziz. beğenileceğine eminim.
kartondan maketini odama koyacağım çizgi roman karakteri.
yağacak ilk yağmurda "koşan mı fazla ıslanır yürüyen mi" deneyini yapacağım bulut.
göbekle ilgili tüm mitleri üzerinde denemek istediğim kobay.
gelirken yüzünün nasıl bir ifade aldığını acayip merak ettiğim kişi.