bugün

Amerika birleşik devleri'nin para birimidir.
Yeni kanalına (3.95-4.00) iyice yerleşmeye başlamıştır. Teknik olarak 4.09-4.11'e atak yapacak gibi görünüyor. Psikolojik beklenti de bu yönde. Bu seviyelerden almakta fayda var.

Yatırım tavsiyesi değildir. Götüne güvenen alsın.
anlık kur 3.999. 4 diyen vatan hainidir, algı operasyonu yapıyordur, ehonomi çoh eyi.
Günlerdir süren merkez bankası çalışmalarının sonucu 3,99233472 Türk Lirası 1 $ a karşlılık gelmektedir. Bugün her şey çözülse ve dolar maksimum hızda düşmeye başlasa 5 yıl sonra 2.5 lere anca düşecektir. Hayal kurmaya gerek yoktur. Ekonominin durumu bellidir. ithalat ihracat yapan tüccarları ciddi dönemler beklemektedir.
yaklaşık günlük aldığım para 17.5 dolar bu parayı yurt dışına götürsem aç karnımı anca doyururum galiba.
Tuvalet kağıdı.
rabia'dır.
işlem derinliğimizin neredeyse sıfıra yakın olduğu Asya piyasalarında bile yükselmeye devam ediyor 4.0750'leri gördü. Lan yükselip durma gece yarısı bari dur.

görsel
Hır gür arasında 4.09 oldu hem de bugün döviz ihalesi açılmasına rağmen... Normalde böyle günlerde bayağı düşer.

Beni cidden bir korku almaya başladı sizi bilemem.
An itibariyle 4.10 u zorluyor algı yapanlara duyurulur 4 e çıktı algısı yanlış uyaralım.
4.1017 ile rekor kırmıştı zaten.

Brent petrol de 70 dolar civarına çıktı tekrar. Göt deliğinize bile benzin doldurun derim.*
500,000 dolar nedir yaw monaco prensiyle mi evlendin naptın.*
şu anda 4.1133'te. Sözlükteki "muhalefet vatan hainliğii yapiiirsiniz ama" diyen salaklara inat yükseliyor meret.
(bkz: napıyorsunuz dolar bey)
Lütfen artma artık.
Sürekli artan para birimi. Fakirliğin ve yoksulluğun sebebi olarak görülür.
ülkemizde büyüme oranı arttıkça o da artandır.
8 olduğu günleri de göreceğiz.
Eğer bir uçuş aracı olsaydı apollo 11 uzay aracı ile yükselişte yarışa girebilirdi dediğim döviz kuru.
mecburen ihracat yaparak büyümek zorunda kalacağımız bir seviyeye gelsin.
6-7 farketmez. lan iğneden ipliğe herşey ithal. bir mühendis olarak utanıyorum.
gündemden düşürmek icin aktrollerin fazla mesai yaptığı para birimi.
dolar bugün defalarca rekor kırdı.
dolar uçtukça tl dibe vuruyor.
ekonomisi iyi olan ülkelerdekinin tam tersi yani.
ekonomiyi batıranlar hala istifa etmiyor.
4.14, aldı başını gidiyor. nerede duracağı da belli değil, bahseden de yok. n'oldu 3,60 iken kampanya yapıldı herkes dolarını bozdurdu, 3.55 olmuştu?

varsa yoksa afrin, bay kemal.
Dolardan eurodan filan pek anlamam da. Devlet yetkililerin “bu artis gercegi yansitmiyor onunuze bakin” demesi artik komik oluyor. Eylulde 3.45 lerde olan dolar 4.20 ye dayanmis. Ben cocugu avuturken soyluyorum yok annecim hicbisey olmadi diye.
dolarla aldiginiz ithal soft krepi nasil 2002 yilinda ki fiyatla satiyorsunuz?boyle bisey varsa topuyla alacağız.
aldı başını gitti. batıyoruz biz dostlar.
dayanamadım.

senin ben beyin diye taşıdığın o şeyi sikiyim ya. böyle süzme aptalda olunmaz ki aq.

inş troldür boşa sinirlenmişimdir.