bugün

entry'ler (412)

allahın inanmayanlara ettiği hakaretler

tek bir sorum var; neden buradayız? gerçekten adam akıllı bunu yanıtlayabilecek var mı?

bitcoin

ilk reklamını internette gördüğümde 3 tl idi. vay anasını be, boşuna dememişler vermeyince mabut neylesin mahmut.

otel odasında ölü bulunmak

ölmüşsün olum, bunun lüksü mü olur?

akpnin istanbula yaptigi hizmet chpye 40yıl yeter

belki tam tersidir, 40 yılda zor düzelir.

medeniyet ayağına ibneleri meşrulaştırmak

serdarsl06 bence bu sözlük olayını çok fazla ciddiye almışsın. kasma bu kadar boşver.

uzaylılar ne zaman gelecek

biz sizi ararız.

neden pahalı olduğu anlaşılamayan şeyler

aslında her şeyin değeri aynı ancak insanların beğeni, tercih ve zevkleri uyumsuz olduğundan değerler değişiklik gösteriyor.

iyi erkeklerin hepsinin kapılmış olması

kim soruyor?

bu kaçıncı reform palavrası

hala inanan var, hay ret edersin

gelecekteki eşine bir mesaj bırak

BAK CANIM, SENi SEVDiĞiMi PAT DiYE SÖYLEDiYSEM, EMiN OL ÇOK SEVMiŞiMDiR, BiRLiKTELiĞiMiZDEN 1 AY GiBi BiR ZAMAN GEÇTiKTEN SONRA SÖYLEDiYSEM BiL Ki SON SEÇENEĞiM OLDUĞUN iÇiNDiR, BUNU OKUYORSAN BENi DERHAL BOŞAMAN TAVSiYEMDiR.

delice özlenen ve tekrar dönülmek istenilen yıllar

HAYIR NiYE YILLAR DEMiŞSiNiZ, BARi YIL DESEYDiNiZ, ZORLAYA ZORLAYA BiRLEŞTiRE BiRLEŞTiRE BiR TANE AYARLARDIK, YILLAR NE?

sıradan bir adamken hayatın bir anda değişmesi

değişiklik olumlu mu olumsuz mu ile olumlu ise ne zaman başıma gelecek sorularını doğuran durum.

soyundukça özgürleşmek

soyundukça özgürleşmiş olmuyorsun (soyunanın cinsiyeti önemsiz), eğer ben erkek cinsiyetini tanıyorsam özgür değil, kamuya açılmış olursun.

yılan

yılan ile ilgili sadece şunu söyleyebilirim. insanın kötü bir özelliği ele alınarak ona benzetilmesi çok saçma, yılanda diğer hayvanlar gibi avlanma, beslenme ve uyku üçlüsünden ibarettir. esas konu insanın ne bok olduğunun belli olmamasıdır.

arapların adam olamaması

hangi araplar?

kadın

kedi gibidir net, yemin ediyorum ikisini düşünün aynı tavırlar.

burçlara inanacak kadar aptal olmak

hepsinde ortalama aynı özellikler, gerçekten hala anlamayan varsa görmemiştir.

ankara da türbanlı kızın tayyip e sorduğu soru

genç: 'hdp için 'terör örgütüyle bağlantılı' diyorsunuz, muhalefeti 'terörle iş birliği yapmakla' eleştiriyorsunuz. çözüm süreci döneminde bu kişilerle temas halindeydiniz, neler değişti?

tayyip: aaaıııım, şimdi biz orada geldiydik, sonra onlarda oradan geldiydi, sonra ortada baktık kimse yok, dedik ki chp niye gelmesin, kim park etti lan bu arabayı buraya.

kalabalık: asdfjkdsda

suriyeliler

tabi ki her millet gibi iyisi de var, kötüsü de ancak kötüsü çok rahatsız edici çünkü çoğu ahlaki açıdan kötü ve insanı rahatsız ediyor. bunu en çok hisseden bizleriz, tayyibin ruhu bile duymuyor, umrunda mı adamın, o ancak iyilik yaptım suriyelilere, kimse almadı ben aldım, iyi insanım ben, diye ortalıkta gezsin.

yenilmezler yenilirse isimleri ne olur sorunsalı

arada bir yenilsinler ki heyecan gelsin.