bugün

genellikle hatta çoğunlukla konuşma bozukluğu yaşayan futbolcularımızın kurdukları her cümlenin sonuna ekledikleri fiil gibi birşey.
kendini birşeyler biliyor havasına sokmak isteyen kıçı kırık ünlülerin, mikrofon görünce kuramadıkları cümleleri bağlamak için kullandıkları yanlış kalıp.
(bkz: diye düşünüyorum ben şahsen)
6. nesil yazarımız. hoş gelmiş sefalar getirmiş efendim...
güzel bir nick seçmiş yazar.
futbolla ilgili tespitlerini beğendiğim yazardır...

edit: nickide iyi...

elano blumer
engin beton bilgisiyle sol frame i donatan güzide 6.nesil. diye düşünüyorum.
(bkz: lens reklamı yapıyor çaktırma)
Nickiyle ilgi çekiyor köftehor.. nick seçiminden dolayı eli öpülesice 6. nesil yazar.

gereksiz edit: diye düşünüyorum.
(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
işi gücü* bırakıp sabahlara kadar volkan demirel'e videolar yapan yazar. artık volkan kendisini nasıl buhranlara sevk ettiyse, fenerbahçe nasıl bir kompleks yarattıysa..

(ara: akıl akıl)
sözlüğün en has beşiktaş'lılarından, en güzel noktalara parmak basanından takip ettiğim sevgili yazar.
başkasının s.kiyle gerdeğe girmeye çalışan, olmayınca da iftiralara başlayan fenerbahçelilere güzel bir cevap vermiştir.

(bkz: ibrahim toraman/#8095002)
(bkz: quaresma yı karşılayan bir stadyum dolusu insan/#8418979)
--spoiler--
beşiktaş forması giydikten sonra bi milyon daha fazla verdiği için fenerbahçe armasını öpen mehmet topuzu kadıköyde imza töreninde desteklemeye giden midesizlerden binlerce kat daha haysiyetli taraftar topluluğudur.
--spoiler--
birkaç kişiyi konuşamaz hale getirmiş yazardır.
(bkz: roberto hilbert/#8442828)

pis ayarlamış yine birilerini. seviyorum bu adamı.
super bir nick. ne yazarsan yaz oturuyor muhteşem yahu. uludagsozluk başlığına yazdığı ile sandalyeden düşürmüştür ayrıca.
(bkz: ricardo quaresma/#8840539)

iyi ayarlamış yine bee. baya ayarlıyor milleti. bunları yazmaktan sıkılmıyorum nick altına vallahi.
yazar değil, tarafatar.*
sırf entry ve nick uyumu olsun diye bu nicki seçtiğini düşündüğüm yazar.
buraya bi entry yazarım diye düşünüyodum yazdım.
son entrysini 9 şubat 2012 tarihinde the river başlığı altına giren, toplamda 92 başlık ve 1768 entry sahibi altıncı nesil silik.