1. 1.
  neylerse güzel eyler okan bayülgen'in önümüzdeki ekim ayında televizyonlara geri dönüş yapacağı, enteresan isimli programı.
  disko'nun krallarını kendi disko kralımda ağırlayacağım demekte zatialleri. beklemedeyiz efendim.
  22 -5 ... eksik bir sey
 2. 2.
  ekranların yaşlı şovmeni olmak istemeyen okan bayülgen' in yeni programı. yüzünü dinlendirmek istiyordu bir süre. gerçi ekim' e kim öle kim kala. lakin, iyi bir yapım olacağı muhakkak ..

  '' Disko kralı derken, 70' lerin diskosundan esinlenmiş bir şey değil bu. Biz zaten bir diskotekte yaşıyoruz. Hani eskiden mahallenin öne çıkan ağabeyleri, sağ-sol olaylarına karışmadan, böyle tabancalar alıp birbirini vurmak yerine Tolgahan dans kursu' na gider, oradan da hydromel diskoya giderek kendilerini gösterirlerdi. Bu programda biraz bu konuyu irdeleyeceğiz. '' diyor bizatihi ..
  12 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
 3. 3.
  okan bayülgen'in televizyon ekranlarına geri döneceği program.
  9 -1 ... cllrsln
 4. 4.
  (bkz: disco stu)
  10 -1 ... isvicreli bilim adami
 5. 5.
  filmi de yapilmisti bunun.
  (bkz: saturday night fever)
  7 ... maxim tsigalko
 6. 6.
  ekimde okan bayülgen'in bizlerle birlikte olacağı program.
  8 ... b butterfly
 7. 7.
  okan bayülgen in ekim ayında yeniden ekranların karşısına geçeceği programı.

  bu program hakkında verdiği bir röportaj;

  '' Ekim de döneceğim. Programın adı da '' Disko Kralı ''. Disko kralı derken, 70 lerin diskosundan esinlenmiş bir şey değil bu. Biz zaten bir diskotekte yaşıyoruz. Hani eskiden mahallenin öne çıkan ağabeyleri, sağ-sol olaylarına karışmadan, böyle tabancalar alıp birbirini vurmak yerine Tolgahan dans kursuna gider, oradan da hidromel diskoya giderek kendilerini gösterirlerdi. Bu programda biraz bu konuyu irdeleyeceğiz. Ardından da ''Pudra'' gibi bir kitap çalışmam olacak. Onun adı ''Nefes'' ''Nefes''te de yaşayan, değerli müzisyenleri fotoğraflayacağım. Bunun için çalışmalara başladık. Şu an 20 kişi belirlenmiş durumda. ''
  6 ... kolibalili
 8. 8.
  1 sene aradan sonra , tam ağzımızın tadı kaçmışken Okan Bayülgen'in TV'ye döneceği ve tat katacağı yepyeni program. *
  5 -1 ... zookeeper
 9. 9.
  okan bayülgen'in son kozu. artık tutmazsa ekranların mehmet ali erbil'i olacaktır. ben tolga çevik'i tercih ederdim lakin ya neyse.
  yüzümü saklayayım dedi biraz dayandı, sonra uçkuruna sahip çıkamadı karı kızla görüntü verdi. sonra nasıl yaparlar beni bulur çekerler diye sinirlendi gazetecilere sert çıkı$tı. uçkuruna dahi sahip çıkamayan bir evladın yeni programı.
  6 -9 ... bodrumtorbası
 10. 10.
  programın kalitesi, içeriği çok da önemli değil, fragmanlar yeterince ipucu veriyor. izlemeye değer bir şeyler olacağını tahmin etmek zor olmaz. zaten türk televizonlarıda cumartesi gece yarısından sonra okan bayülgen'e alternatif olarak ne olabilir ki...
  daha önce okan bayülgenin yaptığı programlarda olduğu gibi* 11 ekim de uykusuz gecelerimizin başlangıcı olacak.
  4 ... zero95
 11. disko kralı Başlığındaki Önemli Entry'ler