bugün

bilmeyenler olabilir eskinin adana kekolarından biridir. sevün mü bilün mü gelin mü.

görsel
çaylak olmasına üzüldüğüm zevattır. bazen saçmalasada özünde sağlam delikanlıdır. bu çocukla uğraşanın yürek ciğer böbrek dalak yarak gibi tüm sakatatlarını söker köpeklere atarım.

görsel
(bkz: Donuz)
ruhsal sorunları var.
görsel

görsel

Ben böyle haberlere bayılıyorum

Sen ise travestilere...
karagümrüklü yeğenimdir. adam enişteye küfür etmiş senle alakılı mevzu yazmamış. insanlara çatmak için ota boka bahane arayan kılçık modeller her daim moral bozar. gerçekten çok yazık..
teşekkür etcektim ama özel meşajı kapalı yuzır.
açsana lan özel meşajı kız teşekkür edecekmiş .
(img:#2234167)
"dişi sosyete" olarak anlaşılan fakat aslında "dışı sosyete içi varoş elit serseri" olan nick.
bir konuyu açıklığa kavuşturalım. arkadaşlarla tartışıyoruz burda. "dışı sosyete" mi "dişi sosyete" mi.
El becerisi gelişmiş Gerçek bir kısır üstadı.
işte cesaret işte fazilet işte adam gibi adamlık.

görsel
(bkz: cevab veremedi)
Artık kot pantolon altına giydiği gökkuşağı rengi tuvalet terliğiyle poz vermeyen yazar. Neden acaba?
https://m.uludagsozluk.com/e/45744204/

Kimlerle aynı sözlükte yazıyoruz amına koyim.
alay ediyorlar , hakaret ediyorlar filan sallamıyorya ona tavım işte.
Bir iki kez okudum hemen donuza ekledim. Galiba tek sevmeyen ben değilim sözlükte.
görsel

Swh...
her gördüğümde disosiyatif diye okumaya başladığım, sonra neydi lan bunun doğrusu diye dikkatli okuduğum göz yoran bir nick.
iyi çocuk lan bu .
oo tam yatıyordum seni gördüm bi selam verim dedim çukurovalıya.

görsel
ben bozulmam serseri üç günlük dünya ben iki dakika sonra ölecekmiş gibi yaşayan bu gibi durumlara hazırlıklı olan biriyimdir. beni başkalarıyla karıştırmazsan sevinirim. beni çok geç anladın iyi kötü fikir sahibide oldun tanıyan sever tanımayan yalan yanlış yazar. neyse hayırlısı artık.