bugün

toplum içinde gülüşmelere neden
olan yavşaktır. allah bunları ibret
almamız adına yaratması ne güzel.
ananizi s..ebilir, satasirken dikkatli olun.
din pazarlamacılarından daha hayırlı olduğu kesin olandır.
Bir insanın dinlerin insan üretimi olduğunu yahut en azından olabileceğini düşünmesi, islamın çok da mükemmel bir sistem olmadığının bilincinde olması en azından bu ülke standartlarının üzerinde düşünme yeteneğine sahip olduğunu, önüne sunulan her şeye sorgusuz sualsiz bağlanmadığını gösterir.
Mensup olduğu dinle övünenden her halukarda daha akıl kârı bir davranış sergileyen kimsedir.
dinli olmakla övünen yavşaktan daha yavşak değildir.
zaten ahlaklı bir dinci yoktur, dinci birinin ahlak ne yazık ki doğasında yoktur.
akli melekeleri yerinde olmayan yavşaktır. evet..
Şapşal bir yavşaktır.
Asıl yavşak Allah, peygamber deyip, dinli görünüp, bunun sırtını sivazlayan ekurileridir nazarımda.

En azından ne olduğu belli, dinsiz. Allah'a şirk koşan , peygamber efendimizden haşa muho diye bahseden bir zevat. Yeri belli.

Sırf Erdoğan nefreti ile bununla saf tutan dinliler asıl söz konusu olması gereken bence!

Zira 'biz de müslümanız ' diyorlar fakat dinsizlerle saf tutuyorlar.
götünde donu yoktur açlıktan nefesi kokar ama islam dinine saldırganlığı kendine ilke edinmiş akabinde toplum iinde dinsiz olmakla övünen az muhterem çok gteren yavşaktır. evet..
--spoiler--
götünde donu yoktur açlıktan nefesi kokar
--spoiler--

dinli olanların hepsi toksa demek ki... buradan da dinin pazarlandığı, dindar geçinenlerin bir yerlerden beklentiye girerek bu işin peşinde koşan, iki yüzlü pislik menfaatçi şerefsizler olduğu sonucuna varılabilinir.
Aramızdaki fark senin götünde don yokken şükrediyorsun ama.
Mk islâm dinine inananlar çöpten yiyecek topluyor. Hadi onu geçtim Filistin'de müslümanlar açlıktan ölüyor. Gavur dedikleri insanların uçaktan attığı yardımlarla hayata tutunmaya çalışıyor. Biz tüm bu olanlara rağmen açlıktan ölen yavşak müslümanlar demiyoruz.

inanın bana sizler her Türlü pisliği hak ediyorsunuz..
Sanki seni gören 1 kişi müslüman olur.
öncelikle isteyen inanır, isteyen inanmaz. o farklı bir şey...
ben inanıyorum. ama inanmayan da, dine saygısızlık yapmadığı sürece, saygı gösteriyorum.
fakat bazı muhafazakarlar seküler ve laik bireylerin de kendi hayat tarzları ve alışkanlıklarına uyması gibi tuhaf bir beklenti içerisinde...
mesela bursa' yı ele alalım. stadın osmangazi tarafına işim olmadığı sürece geçmem. eskiden çok giderdim ama çok değişti. stadın görükle tarafında daha rahat ve iyi hissediyorum.
ben yıldırım' da yaşayan adamın alkol kullanmamasına karışmıyorum. ama aynı adam benim için '' ben içmezsem o da içmeyecek '' gibi bir söylemde bulunabiliyor.
suç teşkil etmedikçe insanların giyimine, içtiğine, yediğine, hobilerine saygı duyulmalıdır. muhafazakar birinin muhafazakar olmayan biri gibi yaşaması beklenmemelidir. mini etek giyen de kapanan da özgür tercih yapmıştır. saygı duyulmalıdır. aynı şey alkol alan, almayan, sevişen, sevişmeyen için de geçerlidir.
korktuğumuz nokta siyasal islamın ve mültecilerin tüm türkiye' yi kaplamasıdır. böyle bir ülkede yaşamak hem renk barındırmaz hem de keyif vermez.
dinsiz olmakla övünmesi herhangi bir marifet içermeyen kişidir. öte yandan inanmıyor ve dine saygısızlık etmiyorsa kimse karışmamalıdır kendisine.
Dinli 40 harami olmaktansa donsuz Ali baba olmayı yeğlerim şahsen.
kul hakkı yemedim,kimseye kasıtlı kötülük yapmadım,insanlara maddi-manevi yardımda bulundum,elimden geldiğince iyilik yapmaya çalıştım.

çoğu dinine bağlı insandan daha iyi insanımdır. bi kere bunu cennete gitmek için değil,iyi bir insan olduğum,merhametli insan olduğum için yapıyorum.

bunun karşılığı yavşak olmak veya cehennemde yanmak ise yanalım usta.
Bir dindoş olmakla övünen yavşak beyanı.
Ağzının kenarından şeyhinin şeyini sil önce, sonra gene nefret kusarsın.
Normal şartlarda övünülecek bir tarafı yoktur elbet. Ama bugünkü şartlarda, yani, dindar olup ya da dindar görünüp rant peşinde koşanların, yolsuzluğun alasını yapanların, badelenmekle övünenlerin, hak yiyenlerin, vatanı satanların her an her yerde karşımıza çıktığı "yeni türkiye"de övünülebilecek bir özellik olabilir. Evet.
Yakışıklı ve kaslıysa çok tatlış olur böyle uruslar ayol.
Motorcu, müzisyen, uzun boylu ve yakışıklı iseniz dinsiz ya da dindoş olmakla övünmenizin bir anlamı kalmaz.

Çünkü zaten bütün kızlar peşinizdedir.

Dağılın bu arada beyler, tartışmayın. Mutlu bir akşam yaşıyorum kendi içimde. Ayrıca az sonra rakı fotoğrafı paylaşacağım. Benim üstümden yürüyebilirsiniz.
Din bazların 22 yıldır ülkeyi getirdiği durumu görüyoruz. Ahlaksızlık aldı başını gidiyor. Dinleri var diye ahlaklı olduklarını zannediyorlar. Şahsen tanımasam da buradaki yazdıklarından yola çıkacak olursak din bezirganlarından daha makul olduğu gerçek.
geneli ateizmi havalı zanneden salak ergenlerdir. hayattan beklentileri yoktur.bolca da sigara içerler.
dinsizliği derin sorgulamalara dayalı değildir. tamamen keyfidir. "ben kuranı 4 kere bitirdim" argümanı cebinde hazırdır.
iman edip her türlü o*spu çocukluğunu yapan tiplerden iyidir..