1. 1.
  izmir de küçük bir ilçe,ramazan da oruç tutana pek rastlanmaz aksi gibi meyhaneler içkiyi gözünüze sokar ben dindar olmamama rağmen rahatsız oldum anlayın artık.
  5 -10 ... r@t@t@
 2. 2.
  benim aydınlıktan ziyade karanlık yüzlü,kavruk tenli,poşulu,sakallı insanlara rastladığım yerdir ayrıcana.
  2 -1 ... r@t@t@
 3. 3.
  gecen yaz kaza eseri tatilimi orda gecirdigim,yas ortalaması 40 üzerinde olan belde.
  6 ... karpuzkabugu
 4. 4.
  dikili şenlikleri kapsamında bugün, dünya barış günü olması sebebiyle yunan yüzücülerle birlikte deniz ortasında barış çağrısı yapılacak yer!
  1 ... steril mikrop
 5. 5.
  ayrıca geçen hafta dikili şenlikleri çerçevesinde düzenlenen 'süyanür-altın-çevre' konulu panelin eurogold firması çalışanlarınca basıldığı, halen gerilimin sürdüğü belde.
  1 ... steril mikrop
 6. 6.
  sıkıcı mı sıkıcı, çekilmez mi çekilmez bi mekan. tek iyi yanı esnafıdır. içeri girersiniz beğenmez çıkarsınız tek garson gelip buyrun nası yardımcı olayım demez. bu iplememek olarak ta algılansa da hoşuma giden bişey.

  kış aylarında daha ilgi çekici olabileceğini düşünüyorum. rüzgar sesi, büyük dalgalar, gri deniz..
  2 -2 ... avedis
 7. 7.
  suikaste kurban giden isvec basbakani olof palme anisina bir özgürlük heykeli vardir sahilinde. ayrica 2005 yazinda, "dünya genclerinin dikili bulusmasi" adi altinda '98 bergama genclik kampinin bir uzantisi olarak, uluslararasi bir genclik kampi yapilmistir bu ilcede. 3 bini askin genc sahane bir on gün gecirdik orada. onlarca aydin, sanatci da bizimleydi.
  ... marazismail
 8. 8.
  memur şehri görüntüsünde olan bir ilçe.
  ... kendinedinsiz
 9. 9.
  muhasebeye giris in zirve yapmayı planladığı bir yer.
  ... t square
 10. 10.
  artık geleneksel hale gelen "emek, barış ve demokrasi" şenliklerinin yapıldığı yer. buranın belediye başkanı ve yerli halkın katkılarıyla her yıl daha da artan bir katılımla bu şenliğin gücü artmaktadır. daha fazla dikili, daha fazla festival sloganıyla düzenlenen festivalde pek çok yazar konuşmacı olarak katılmaktadır.
  1 ... kisil