tam bir kazmadır. profilindeki adam kadar cahildir. malum kesimin kürt seçmeni işte. ara sıra ayen beyan pkk destekçiliği yapar ama sözde popüler olduğu için millet görmezden gelir.

bunlar ödemediği elektrigin sayesinde gelir burada yazarlar işte, ödemediği elektrikle ısınır ödemediği elektrikle telefonunu şarj eder.

bu kekoların akp içinde bununmasına gönlüm razı degil tabana zarar veriyor.
hem akpli hem kürt hem ortamın havasına göre hdp sempatizanı, hem çoğu akabeli gibi eski fetullah sempatizanı olan ve aklı sıra milli değerlere hakaret etmeye çalışan, profil resminin de fesli bunak olmasıyla beni güldürmüş olan, üzerinde fazla durulmaya değmeyecek basit bir keko.
Ya Rab! Bir gram libido için ne yiğitler batıyor!

Bir yazagr.
inanma, sana imam nikahı kıyacak.
kendisi ile evlenip sözlüğü bu dertten kurtaracak kadının 5 yıl tüm kozmetik masraflarını üstlenmeyi vaad ediyorum. hatta evde kalmış bacısı macısı varsa onu da alır sevaba girerim, deveciyle bacanak olmak pahasına. köpeğin olurum kadın gel bul şu adamı.
(bkz: sözlüğün en güzel kadını) maaşallah.
Garip bir profildir. Bununla neyi amaç ettiği merak konusu. Evet.
görsel
Yolculuk hacc'a galiba.
Tanrım korkunçlu giflerdeki yaratıklar gibi..
Atatürk düşmanı şeriatçının biri.
Bir armut çeşididir.
sözlük pilavboyu.
neden mi bu kadar popüler?
sözlüğün en yakışıklı abisi olduğu için tabiisi.
ben söylemiyorum sözlük kızları diyor.
(bkz: yakışıklı)
yakışıklı değil ama dempatik.
Korku adlı yazardan uzak dur diyen talihsiz yazar.

Bak vatandaş. Benim asabımı bozma. Benim k o r k u ii isimli yazara asılma gibi bir durumum yok. Ayrıca bana kimse ne yapacağımı söyleyemez. Ben ne istersem o nu yaparım. Adam olun ve Haddinizi bilin. Evet.
Haddinizi bilin derken aklıma (bkz: dj ercik) geldi

Böyle devam.
bence düello entrysi açıp kapışsınlar.
tam evlenmelik 45 yaşında kız var.

müracaat bana.
(bkz: mal)

deve sidiği içip sözlüğe giriyor.
Deveci armudu var bir de bilenler bilir.
(#38288542) aysun kayacının bile düşünebildiği bişeyi düşünememiş yazarımtrak. durum içler acısı.
bu yazarın yazdıklarına dikkat edin. ben erkekleri eleştiren ve aydınlatan bir entry girdiğim için aldatılmış olduğumu iddia etmiş.

bunun entry'lerini iyi okuyun. eleştirdiği her şeyi kendisi yaşamıştır çünkü. kafa buysa, özü de budur.
bu arkadaş siz bedeli yaparken ben terörist avlıyordum diyor bence iyi sallamış.
(#38318376)
Şu fotoğrafı için çokça tepkiler almıştır ama sorarım size; sizin ferrariniz olsa üstünü örter misiniz?

Deveci karşim bizim köyden bulcam sana kız, rahat ol. Bu kıskançları da kâle almadan yazmaya devam et.