bugün

(#429796) * *
enee. hayırlı olsun dediğim özellik. *

(bkz: şükür kavuşturana)
yupppiiiiiiiiii dedigimiz yenilik.
an itibariyle sözlük yazarlarına merhaba diyen yeni özellik.*
Çok duygulandıran bir gelişme olmuştur artık herşeyden şikayet eden tiplerin başka noksanlar araması gerekmektedir.
(bkz: göz yaşartan özellikler)
gidişi suskun olan zall' ın muhteşem dönüşü. * *
cefasını birinci nesillerin çektiği, sefasını üçüncü nesillerin süreceği özellik. * * *
an itibari ile yazarlar tarafından bokunun çıkarılmakta olduğu sözlüğün salyangoz hızından kolayca anlaşılabilen arattıran aparat.
(bkz: artık aramaya inanıyorum)
Mükemmele doğru gidiş var dedirten oluşum gurühu
''oh bea dedirten'' haftanın en şık golü.
aramaya inanmayan inkar ve dalalet içindeki cahillere, kör gözlerin bile görebileceği bir mucize daha.
(bkz: detaylı aramayı kullanmak ve çeşitliliği kutlamak)
birileri çalışıyormuş demekki dediğimiz özellik.
bismillah diyerekten gordugum ve sevindigim ozellik.ama keski ismi detayli arama degil de daha guzel isim konsaydi.misal:okuz ariyorum ya da matrix e gir ya da follow the rabbit ulan gibi sacma isim konsaydi.boyle cok janjanli durmus.detayli arama bu ne ya sanki yonja da kari ariyoruz *
husu icinde butun entrylerimi okumami saglamis ozellik. *
yasasin dedigim hadise, gulmek ve ilginc bir sey okumak adina kendi entrylerime ulasamayan ben, sirf bu atraksiyonu yasayabilmek icin kac entry silmis idim, en sonunda biri, birileri buna dur dedi. sirf ben entry silmiyeyim diye.
emegine saglık zall,bize kattıgın hersey icin tesekkur ediyoruz uldagsozluk denilesi özellik.
an itibari ile kafasına göre arama yapan,sahsım adına yaptıgım aramada yazdıgım,yazmadıgım hatta hiç görmedigim entryleri bile karsıma cıkaran,2.aramamda ise bana kızmıs olacak ki entry sayımı 200 e indiren,revizyona ihtiyacı olan,ihtiyacımız olan hede.
sözlüğe yaraşır yeni özellik lakin firefox yanlış görüntülemekte ve frame atlaması yapmaktadır.
edit: şimdi farkettim opera browser da frame atlaması yapmasa da yanlış görüntülenmeye ısrar etmektedir kendileri.
adının aramazsan arama olarak değişmesini önerdiğim buton.
uludağ sözlükte görmekten mutlu olduğum faydalı bir buton...
SABAH GÖRDÜĞÜMDE ŞAŞırdığım ama beni sevindindiren olay.
hadi muhalefet arkadaşlar yeni önerilerinizi bekliyoruz bu gerçekleşti...
(bkz: detaylı arama kullanım kılavuzu)