bugün

Eğer bir kızla başbaşa gidecek iseniz ve bunun teklifi o kızdan gelmişse normalde olduğundan çok daha eğlenceli olabilecek aktivite. neler olur neler.
deniz adında ki şahsın yanına varmak.

(bkz: iğrenç biliyorum)
şimdi yapacağım eylem. kardeşin gibi adam arıyor 4 saatlik uykundan uyandırıyor bu sogukta deniz. giderim haci dost zor bulunur bu devirde.
alanya türkler mevkiinde yapılmaması gereken eylemdir.
Artık yapılmayacak olan eylem.
Özlediğim şey kaldırma kuvvetini iliklerimde hissetmek istiyorum.
bir kaç aydır suya atlamak için yanıp tutuşuyorum. güzel de bir yer bulmuştuk geçen yıl arkadaşımla, yüzen beş-on kişi bile yoktu, sakindi. özledim bak.
virüslü biri denize gidip de o denize işerse sorun çok büyük olur. bir anda binlerce kişiyi virüslü yapabilir. en mantıklısı çamaşır leğenine su doldurup içinde serinlemek.

görsel
Valla şahsî görüşüm karadenizde bartın ve sinop dışında başka bi yerde denize girilmez, orda bile karakum ve dsi tesisi dışında yine girilmez. Deniz dediğin berrak olcak açık olcak böyle turkuaz olcak dibini görcen. Karadeniz de olmaz net.
gençliğimde çok gittim deniz'e. 21 yaşındaydı, ben daha 18'inde fidan. ellerini üşümüştür bahanesiyle kendi cebine sokardım. sonra ne mi oldu? ne bilim amk. koptuk gitti.
öyle çok özledim ki. hayatımda ki her şeyi özlüyorum ben.
Bu mevsimde bile Deniz
Güzel!
Geçen hafta 3 defa gittik.
Değerli bir arkadaşla gittim ama düşündüğüm biri ile gidemedim.
Hafta içi gittiğimiz için sakin ve huzurluydu.