bugün

entry'ler (1175)

karakteri bozuk şehit babaları da var

O ne ki, karakteri bozuk başbakanlar, bakanlar, cumhurbaşkanları bile var.hey yavrum hey...

türk bayrağının rengi siyah olsun

Arkadaş kendini komple hayallerindeki siyah Türk bayrağına boyayıp düşmana hücum etsin. Olmaz ama oldu ki gerekti biz arkasından desteğe gideriz.

tc kimlik nosu 0 ile bitenlerin üstün ırk olması

lanet olsun burda da şanssızım.

kızlar sikilmek için yaratıldılar

ne kadar gerizekalısın keşke hayatta kalmak için belli bir zeka gerekse biz de seni çekmek zorunda kalmasak.

liderler soyağaçlarını açıklasın kampanyası

bence hiç gerek olmayan hadisedir. Toplu intiharlara sebep olabilir.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk gece

fiziksel acı hisseder insan o derece etkilidir, yaşadığı psikolojik travmayı saymıyorum bile.

türkiyede öğretmenlik yapılmaz

dışardan atıp tutması ne kadar kolay, neyse bir şey demeyeceğim. Zira yeterince boşa nefes tüketiyorum laf anlatmak için gün içinde, neyse ki beş ay tatilim var da dinleniyorum.

bir ülkenin cumhurbaşkanının ölmesi

kim olduğuna göre değişir. biri ölür 79 yıl geçer hala yasını tutarsın. başka biri ölür , neyse.

30 tl lik yemekten bir lokma alıp doydum diyen kız

kesin zayıftır. ne güzel.

kızların hayalindeki ilişki

karşı cinsin düşündüğü kadar ütopik olmayandır. aldatmayın, saygılı olun azıcık da sevin yeter. erkeklerin hayalindeki mi? o bundan da kolay tek madde var.

babasının prensesi anasının amı

çok ayıp ya, ama komik.

milliyetçi kızlar

bir dönem dahil olduğum gruptur. Bu dönemde içimden gelmiyor ama insanı milletinden de soğuttunuz aferin.

sözlük yazarlarının itirafları

ali ağaoğlunun kültürlü hali diye mertebe mi olur lan küfretseydiniz bari.

geceye bir gerçek bırak

en yakın arkadaşım, seni tanıdığımdan beri hep mutsuzsun dedi. haklı.

özlem duyulan basit şeyler

Saate bakmadan, acele eteden amaçsızca sokaklarda dolaşmak.

chp seçmeni

Ülke gül gülistan olsa da biz hep muhalefet kalmaya razıyız. Ama deve dikenlerine aşık bir kesim var ne yazık ki.

insanı sinir eden şeyler

seni aldatıp sonra da seni vicdansızlıkla itham eden kişi. gerçekten bu mu yani?

sevişmeyen kadın ne işe yarar

of hatta öf bi bitmediniz.

sözlük yazarlarının şu an dinledikleri şarkı

sezen aksu- ihanetten geri kalan.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

ağız dolusu küfretmek istiyorum ama tabi ki lanet olası salon kadını çizgimden çıkamıyorum sözlük.