1. 1.
  türkiyedeki 4 askeri okuldan biri olan
  deniz harp okuluna mezun veren
  eğitimi 4 sene olan
  istanbul-heybeliada'da bulunan
  benimde hazırlık sınıfı okuyup ortalamayı tutturamayıp attıldığım... okuldur.
  okulda 1 sene okuyup atılmama rağmen baya bi actionlı hayatım gecmiştir.
  okulda cezalı gecirdiğim günlerin sayısı bi bünyenin kaldıracagı gün sayısından fazladır.
  okulda akıl almaz ceza talimleri uygulanır hiç tavsiye edilmez.
  2 -1 ... carandiru_tsn
 2. 2.
  izmir seferihisar'da bulunan, müdürlüğünü berna bridge'in yaptığı özel bir lise.
  ... gerko
 3. 3.
  üst sinif hiyerarsi sisteminin siddetle uygulandigi bir okuldur alt siniflar üst sinifin kulu kölesidir buna karsi çikan bir güzel benzetilir.ögrencileri diger askeri liseler içinde özellikle spor dallarinda sürekli basarisiz olduklarindan digerlerinin yanlarinda ezik kalirlar.ögrencileri bütün gün bir adadaki okulda demir parmakliklarin içinde oldugundan midir nedir gerçekten psikopat ve enteresandir, hiç askere benzemezler zaten asker olmayi da sevmezler.bu okula girmeye medet umanlarin kendisinden uzak durmasi; gelecekleri ve akil sagliklari açisindan siddetle tavsiye edilir.
  2 -2 ... seybn
 4. 4.
  yeni gelen sistem ile sınıfların adlarının değişmesinin (okulda IX. sınıf , X. sınıf, Lise-2 ve Lise-3'ün bulunması) yarattığı rütbe kalınlığındaki orantısızlık ve bunun doğurduğu çeşitli espriler (!) ile okul hayatına devam eden psikopat öğrencilerin bulunduğu dışarıdan göründüğü gibi olmayan okuldur.IX. sınıflar genelde çok şirin olurlar ve standart dışıdırlar.X. sınıflar buzdağının görünmeyen kısmını yeni farkederek şoka uğrarlar.Lise-2 lere ise şoku Lise-3 verir.Okulun kralı olmanın verdiği rahatlıkla istediklerini yapacaklarını düşünen Lise-3 ler ise bahriyenin en ezik rütbesinde olduklarının farkına subaylar tarafından vardırılırlar.
  ... hekzabitan7
 5. 5.
  gayet akıllı, pek çok öğretmenden daha çok okuyan gençler vardır bu güzide kurumda. kartal yuvası misali yukarı kompleksten istanbul'u ve güney marmara'yı seyretmek ise tarifsiz bir olay...
  ... cryptic
 6. 6.
  http://www.denizlisesi.k12.tr
  ... cryptic
 7. 7.
  heybeliadada en güzel manzaralı okul.
  1 ... nllss
 8. 8.
  ayrıca, ola ki bir askeri savcı okursa ihbar olsun bu entry; sınıf subayı olacak bir kaç karaktersiz tip ile öğrenciler arasında porno cd alışverişi dönüyor ve geceleri tv salonlarında bunları izliyor bazı üst sınıflar. hayır, zaten dinden imandan bihaber ve bunlara bigane yetiştiriyorsunuz çocukları bari bu iğrençliği yapmayın yahu. iftira mı bu, hayır; peki nereden biliyorum; o okulda sekiz ay yedek subaylık yaptım, 36 tane yirmi dört saatlik nöbet tuttum aşağı kompleksin a kapsında; zannederim az bir süre, az muhattaplık sayılmaz bu...
  3 -3 ... cryptic
 9. 9.
  hazirlik sinifinin bulundugu yukari okul sanildiginin aksine eski ruhban okulu degildir. ruhban okulu' da heybeliada' dadir ancak baska biryerdeki baska bir yapidir.
  ... seybn
 10. 10.
  "beyler entryleri yazanlar taburun önüne çıksın" diyerek okulda istediği kadar gerilim yaratabilecek bir üst sınıf egemenliğinin varolduğu, yine de istanbul'un en güzel manzaralarından birine sahip, çocukluğunuzdan 4 yıl+ 85.000ytl karşılığında size hayatınızın geri kalanında her zaman yanınızda olacak yüzden fazla dost ve iyi bir akademik altyapı sunan kurum.
  1 ... boardpirate