bugün

Eskinin demolayı yeninin ebu tahir erectov udur.

Aşk Bulgarlarda yaşanıyor sahafçım.
açtığı başlıklara bakılacak olursa şu kişi olduğundan şüphelenilebilecek yazardır.

https://www.youtube.com/watch?v=hK5xUTgeO4k haksız mıyım? doğrudur
yav ben de diyorum kim bu erecto taklidi yapan yazar, ala alaaa...
balık burcu olabilir.

akrabası aramıyor diye engellemiş.

manyak mısın oğlun sen.
Bence diğer akrabalarını da engellemeli. Herkes işi düşünce arıyor.
bir günde engellmeye nasıl karar verdin.

hepsini birden neden engelledin.

arama bitsin gitsin, engellemek nedir.

trip atarak nereye varmaktadır bu arkadaş
Olm erector/delomay faraza 2000 sene önce yaşamış olsa hani şu atasözü dediğimiz şekilde kimi lafları günümüze gelse ziki tutmuştuk. Ne demiş lan bu pezemeng diye kafa patlatıyorduk. Verilmiş sadakamız varmış.
ne demek?
tapınak şovalyesi.
De molay uzunca mesaj yazdım attım meğer kapalıymış, hele Bi özele gel sorum olacak.
ben de kendisini donuza aldım. intikam almasını iyi bilirim.
ben domuza aldim, domuzun boyun kismindan. en lezzetlisi.
ben almadım, kimseyi de almam zaten.
zaten entryleri de pek saçmaydı ve son zamanlarda iyice bir akpci, islamcı entryler giriyordu ancak gene de sohbet ediyorduk. ben ne yaptım da donuza almış anlamadım.
Şeytan taşlama seansında golf topu atan yıvzır.
beni donuzdan çıkarmasını istediğim yazar. donuzdan çıkarırsa hem sohbet ederiz. onun için edirne'ye gitmeyi bile düşündüm. bu ay da buluşacağımızı düşündüğüm yer bile düşündüm.
Aykolik i donuza atarak çok ayıp etmiş yazar.

Onu çıkar deyzi yi at donuza ehehe.
Aranızda dedikodu çıktı napsın adam.
Adam evli. Arsızlık etmeyin.
Demolay kendine koru abi.
Kezolay da var o da Komşusu.
cennet gibi bir yerde yaşayan yazardır. aga o nasıl sağlık ocağı sokakta bekleyen insanları geçtim kedi köpek bile yok. bizim burada sağlık ocağına gidiyorsun daha kapıda yumruk yumruğa kavga çıkıyor ben önce girecem sen sonra girecen diye. ramazan pidesi kuyruğu gibi kuyruk var her saat. gözünü seveyim oraların ben..
Kuşkusuz nasıl olsa ileride kaşınır diye boş vakitlerinde bir yerlerini sürekli kaşıyan mübarek. Sağlık ocağı bugün dergahtır o halde.
Sanırım Allah kendisi engellemek için profiline tıklıyorum ama girmiyor. Eski karım olan Allah da böyle sürekli dikkat çekmeye çalışıyor ama maalesef kendisini uzak tutamıyoruz.

Belki bu da biraz beğenip verecek kız ayaklarına yatar ama ya uzaktadır ya da çirkin veya şişmandır. Ben de bana verecek kıza yazmamış olarak eski karımdan puan kazanırım. Bu veya buna benzer düşük kaliteli bir şeydir işte.
öğlen yazdıydı doğruymuş... kesin granny e gitti bu.