bugün

(bkz: hanım koş psikiyatr gelmiş)
hakkındaki entrylerde evlendiği yazıyor o kadar kusurlu Turk kızından normalini bulmuş ya helal.
(bkz: türk kızı) başlığında entryleriyle döktüren yazar. *
yerli nazi yazar.
milli dikdatörün izinde.
türk kızı savar.
Sağcıların ve etnik milliyetçilerin uydurduğu "kürtçü" lafını sıkça kullanan yazar.
sözlüğün kürtçülerinin yavaş yavaş nick altında toplandığı yazar. neymiş kürtçü kelimesi uydurmaymış. yahu eleştireyim derken bile her seferinde bir şekilde sıçıyorlar ya, neyse. yinede bu yazar insanları kırmamak için kürtçü yerine; namussuz, şerefsiz ve onursuz gibi şeyleri kullanabilir.
severek takip ediyoruz efendim.
kafatasçı ve ırkçı koyunların destek çıktığı yazar.

siz nesiniz ki savunduğunuz adam ne olsun.
bir dünya atlası alması önerisinde bulunacağım yazar zira kendisi tokyo'yu çin'de zannediyor.
çorumlu olabilir.
türk kızına takmış durumda ama hayırlısıyla helal süt emmiş bir hanım kızımızla evlendirecez kendisini kısmetse. *
ara ara yolda karşılaştığımız sıcacık yazar. tespitleri öldürmez süründürür. kendisine şu serbest çağrışımlı şarkıyı gönderiyorum efendim..

sanaaa aaaşık yalnız ben demolayım sevgilim..
eğleniyor mu cidden merak ettiğim.
bir gün hep birlikte toplanıp acımak lazım.
türk kızı kadar başına taş düşsün yazarı. *
şüphesiz ki mükemmel entryleriyle sözlüğe çok şey katan proaktif ve vejeteryan yazar, elleri dert görmeyesice büyük düşünür.
türk kızı başlığı altına 96 sayfa entry girmiş güzel insan. adamın 8000 e yakın entrysi var. 4te 1inden fazla entrysi o başlıkta lan..

olm ben olsam o entryleri alır kitap yaparım. olur ha.
3. nesil silik yazar. neden ki? herkes entrylerini beğendiğini söylüyor...
Dört gözle geri dönmesini beklediğimiz büyük düşünür , adam gibi adam . Türk kızları sana feda olsun. Yoksa başka isimle mi devam ediyor ?
40yıl dusunsem bu adamla tanısacagım aklımın ucundan bıle gecmezdı vay arkadas ya. Ulan sozluk sen nelere kadırsın.
Ayrıca hedıye ettıgı kıtaplar ıcın mutesekkırım.
Türk kızı başlığına yüzlerce entry giren 3.nesil silik yazar. biraz yazdıklarına baktım, kalite kokuyor. yazık olmuş.
son entrysini 22 nisan 2011 tarihinde kız çocuğu başlığı altına giren, toplamda 1000 başlık ve 6153 entry sahibi üçüncü nesil silik.

Yaşları 12-21 arasında değişen genç erkeklere yönelik kurulan uluslararası kardeşlik örgütü. Üye olmak için mason üyeliği şart olmasa da örgütün mason localarıyla bağlantısı biliniyor.
Yaklaşık 15 bin aktif üyesi olup sözlükte de kurum bağlantılı bir çalışanı olduğunu düşündüren birileri benimle iletişime geçti. Epey kitap sahibi bir arkadaş. Kimdir bilemem.

Not: aynı nickte, şu anda silik bulunan, kitaplarla içli dışlı bir yazar üyesi de mevcut imiş. Bir bağlantıları var mı bilemem.
Eskiden kezbanların korkulu rüyasıydı.erector bilir.
güncel Önemli Başlıklar