1. 1.
    arastırmalara göre dünyada valiz kaybı en çok yaşanan havayolu şirketlerinden
    ... city walk
  2. 2.
    DL 073 sefer sayılı uçuşu ile her gün saat 1155'te * istanbul-new york seferi yapan havayolu şirketi.
    ... vincent vega
  3. 3.
    nineniz yaşındaki hosteslerinden bir şey istemeye utanabileceğiniz havayolu şirketi. Ayrıca JFK havalimanında koca bir terminal sadece bu havayolu şirketine ayrılmıştır.
    1 ... fibonacci
  4. 4.
    istanbul'a uçuşlarındaki (bkz: business class)koltukları deri olup, yatabilme fonksiyonları doyumsuzdur. Uyuyamayanı döverler. *
    ... timsah48
  5. 5.
    fosil olmus ama her daim guleryuzlu hostesleri seker gibidir. servis yaparken attiklari kahkahalar yolcunun da yuzunu guldurur. istanbul'dan los angeles'a 1 saat gecikmeli olarak varmislardir ama olur o kadar. fazla ustlerine gitmemek lazim, onlar da allah'in bir havayolu sirketi. ha bide fiyatlari el yakmaz.
    ... yozishanko
  6. 6.
    hosteslerinin toplu jubile yapmasinin gerektigi havayolu firmasi.
    ... nanocu
  7. 7.
    12 haziran new york seferinde yer aldığım, amerikanın iç hatlarını tamamen ele geçiren, iyrenç tavuk ve pizza yemekleriyle midemi bozan; yerden 10000 metre yüksekte, trüblans esnasında pilotumuzun çarğısına kulak asmayıp, emniyet kemerimi çözüp tuvalete zor yetiştiğim amerikan havayolu şirketi.
    ... beygiristayn
  8. 8.
    hafta sonu istanbul - new york uçuşlarında türkçe gazete vermeyen hava yolu şirketi. rakiplerine nazaran ucuzdur.
    ... la kayyume illahu
  9. 9.
    5 sene boyunca bedduami alan havayolu firmasidir.
    nefret beslemekteyimdir!

valizimi kac defa kaybettiler,
    kac defa beklettiler orada burada...

yasamadigim macera kalmadi!

ama sayelerinde tecrube kazandim!
    artik gogsum dik ve herseye hazirim!

st
    ... markov chain
  10. 10.
    new york - istanbul arasi ucuslarinda sarhos oldugunuzu dusunerek 6. bardaktan sonra alkollu icki servisi yapmayi kesen hava yolu sirketi. hayir benim icki limitimi nerden biliyorlar. ucus ekibiyle oturup birlikte icmisligim filan da yok.

ayrica ucaga gec kaldigim icin ucusa yetisememe ihtimalimi dusunerek valizimi new yorkta birakip ucaga yuklemeyen bir olusummus bu delta. valla cok dusuncelisiniz. ucaga yetisen beni gonderip valizimi birakiyorsunuz.
    1 ... dancing in the moonlight