bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir giyim magazasının ismidir indirim sezonlarında bedava fiyatlara süper kaliteli ürünler satar.
    1 ... karpuzkabugu
  2. 2.
    çok güzel ve kaliteli kazak,hırka ve bilumum kıyafet üreten marka.ikitelli'de bulunan fabrika satış mağazalarında harika şeyler mevcut.cevahir ve bahariye de de bir adet mağazaları bulunmakta.http://www.defacto.com.tr
    -1 ... elendil
  3. 3.
    ultra mega giyim markası. ürünleri son derece kaliteli ve özgün.
    ... kratostol
  4. 4.
    piyasada renk kalitesiyle kendinden söz ettiren marka.*
    1 ... krabbe
  5. 5.
    yeni gördüğüm giyim mağazalarından.
    kaçırmadım bir deneyeyim dedim.
    fena da değilmiş.
    -1 ... cupid
  6. 6.
    son günlerde "jean, amerika'nın şalvarıdır!" sloganıyla, afişlerde ve radyolarda dikkatleri bir hayli üzerine çeken giyim markası.
    4 ... suluboya
  7. 7.
    erkekler için dileyene türkçe dileyene ingilizce baskılı mevlana temalı tişörtler üreten, kaliteli ve ucuz ürünlere sahip firmadır. buradan kendilerine sesleniyorum bayanlar için neden yapmıyorsunuz aynılarını be allahsızlar!
    -2 ... serenity
  8. 8.
    bir devleti tanıma şekillerinden biridir. fiili olarak söz konusu devleti tanıma anlamına gelir. hukuki olarak tanıma için (bkz: de jure)
    1 ... son of the sun
  9. 9.
    mevcut yasalara uygun olmadığı halde yada uygun bir yasanın bulunmadığı durumlarda realitede uygulanan eylemdir.
    ... elbruz
  10. 10.
    'jean amerikanın şalvarıdır' diye reklam yapan fakat reklamın gerisinin bu sozle alakasız oldugu markadır. ne yani farklı bir kumas mı sundun?*
    -1 ... elbruz