bugün

An itibariyle reklam yüzü olarak Arda Turan ile anlaşmış giyim firmasıdır. Reklam filmi bilbord, internet ve tv reklamlarında yayınlanacakmış. Ayrıca reklam için paraya kıymış Arda Turan'a 600.000,00 Euro vermiş. Bu firma hep Hamdi Alkan, Arda Turan gibi antipatik kişilerle zorundamı ya.
pantolonları harika olan marka birde indirimlerle tadından yenmez oluyor.
fakirlerin tercih ettiği bi marka.

şık olmak isteyen kadın ve erkeklerin uğrayacağı son marka olmalı, hatta olmamalı. şık olmak kolay değildir gençler, öyle defacto ile kolezyonla olacak şeyler değil bunlar. gerekirse 1 ay dışarı çıkmayacaksın ama bi gucci'n olacak, 1 ay aç gezeceksin ama ferre tag heuer saatin olacak.

-yok zortlak abi. ben 1 ay dışarı çıkmadan edemem
-o zaman ben şıkım diye dolaşmıycan kardeşim, şık adama da laf etmiycen
- :(
Bir tane kol saatine hayran kaldığım markadır. Modeline tabi.
siyasetcilerden duydugum bir kelime.
25.05.2012 itibari ile barcelona ürünleri satmaya başlayacak firmadır.
ayakkabı ve çantaları kötüdür. kalanı giyilir.
yaz sezonu şortları gerçekten iyi firmadır.
lcw ile konsept farki yok. kalite de bi colins yada collezione degil. fiyat ise siradan vatandasa gore. cesit bol. urunlerinin bir kismi asya ulkelerinde yapiliyor. bir kac parca kiyafet alsam da kalitesi beni acmadi.
bir mağazasında çalan trip hop türü şarkıyı ölene kadar arayacağım giyim markası. ürünleri çok hoştur.
ürünleri tam olarak üzerime oturan ender markalardan, bu adamlar benim ölçümü biliyorlar saygılar.
Arada güzel kiyafetler bulunabilen magza.
jean dediğimiz kot pantolonlara bunlar hep amerika nın oyunları deyip akdeniz güneşi diye adlandırdığı kendi tarzını sokaklara yaymaya çalışan giyim markası.

sokaklarda sürekli kot pantolon giyen insanlardan bıkanların temsilcisi olmaya önemli bir adaydır.
2012 yılında Arda Turan'dan sonra Paris Hilton ile de reklam anlaşması yapmış olan firmadır.
jean'e amerika'nın şalvarı dedikten sonra, reklamlarında amerika'nın kaşarını * oynatan tutarsız dallama firma.
ardayı mal gibi gösteren reklamın firması.
(bkz: de fuckto)
(bkz: varoşların vakkosu)
aklıma çağrışımsal olarak fason, falso, defo gibi kelimeleri getirip ürünlerinden disgindiren marka.
alınmaca gücenmece olmasın ama buradan alışveriş yapan insanlar yarım akıllıdır benim gözümde. collezione, collins, lc w. de dahil. ben zaten buradan ömrü hayatım boyunca bir şey almadım, almam da ama kız kardeşim collinsden pantolon almış, 70 lira vermiş; defactodan kazak ve tişört almış ucuza ve de collezionedan bana bir uzun kollu tişört almış. collins pantolonun götü başı dağıldı, ki yazın almış haziran gibi; defactodan aldığı tişörtün rengi pembeden beyaza dönmüş neredeyse; bana aldığı uzun kollu tişört çok güzeldi gerçekten ama dikişleri attı ve en fazla 3 kere giydim. ucuz diye buralardan alıp 4-5 ay giymek yerine, biraz tuzlu olanları alıp senelerce giymeyi tercih etmeli bence insanlar. tabii gitsin d&g kota 600-700 lira versinlr demiyorum ama indirimlerle diesel bile gayet uygun fiyatlara alınabiliyor. olmadı levi's var, mavi var, rodrigo var yani.

ayrıca;

(bkz: ucuz mal alacak kadar zengin değilim)
giyim markası. istanbul sapphire'de bulunan mağazası sakin olması ve bayan deneme kabinleri bölümündeki oturma yerleri ile sevgilinizle yorulmadan alışveriş yapabileceğiniz yerdir. sakin dediysem hemen koşmayın, bırakın sakin kalsın.
aslında ilk üretim aşamasında "the fuck too" olan firmadır. sonradan bu ismi almıştır.
jean çıkacak deyip türk işi keteni övüp reklamlarında paris hilton oynatan marka.
fabrika satış mağazasının ışıklandırması yetersiz. kabine girme fırsatı da pek yok mübarek eskinin halk ekmek kuyrukları gibi. dolayısıyla defocto'nun defolu ürünlerini (tek kolu olmayan kazak, düğmesi olmayan pantul, amonyak dökülmüş tişört vs.) eve gelip denemeye başlayınca fark etmek kaçınılmaz.
9.90 tl ye pantolon satabilen bir markadır. pantolonları yazın giyilebilir.